Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
4.9
(12 ocen)

dr n. med. Maria Cygan

radiolog

100% pacjentów poleca tego lekarza

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 12

pokaż więcej

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (6)

Pacjent

(5.0)
8 miesięcy temu
Diagnozuje mnie od wielu lat. Zawsze skrupulatna, szczegółowa, mila i dokładna. Doskonały fachowiec. Wykryła mi mięśniaki i torbiele, których nikt nie widział. A niektórzy bagatelizowali. Wspaniały lekarz i człowiek!!!:) Nigdy do tej pory nie pomyliła się w swojej diagnozie.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
rok temu
Pani doktor Maria Cygan jest przede wszystkim doskonałym fachowcem. Ona widzi w badaniu wszystko, wie co jest groźne, a co jest " tylko" torbielką. Bez powodu nie zleca punkcji. Gdy juz Ona zaleca punkcję, to znaczy, że coś niedobrego się dzieje. Badanie wykonuje w ogromnym skupieniu, jest miła, delikatna. Bardzo polecam wszystkim potrzebującym badanie u Pani Cygan.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
5 lat temu
lekarz z powołania! Byłam w COI (nic nie wykryto) i intuicja podpowiadała mi, że powinnam zrobić badanie jeszcze raz. Udało mi się dostać do dr Cygan i równo 28 dni po badaniu w COI okazało się, że mam w piersi guza wielkości 1cm.Pani doktor zrobiła jeszcze przepływy i nie miała wątpliwości co do charakteru guza. Dzięki niej szybko skierowano mnie na operację i dalsze leczenie. Wspaniały specjalista i wrażliwy człowiek. Warto zawalczyć o wizytę u Niej!
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (6)

Pacjent

(5.0)
4 lata temu

Pacjent

(5.0)
4 lata temu

Pacjent

(4.8)
5 lat temu

Pacjent

(4.8)
5 lat temu

Pacjent

(4.8)
5 lat temu

Pacjent

(4.8)
5 lat temu