Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
(0 ocen)
z ostatnich 365 dni

lek. Ryszard Wichary

hematolog

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 0

Całkowita liczba ocen: 10

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (3)

Pacjent

(5.0)
rok temu
Leczę się u Pana Doktora R. Wicharego od 7 lat( poradnia hematologiczna ). Bardzo życzliwy, słuchający pacjenta, szczery i zarazem dodający otuchy. Bardzo polecam Pana Doktora. Lekarz z powołania.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
3 lata temu
Wspaniały lekarz i fantastyczny człowiek. Rzeczowy, nie owija w bawełnę, lecz jednocześnie cechuje go wyjątkowa empatia i zrozumienie nastrojów człowieka, którego życie jest zagrożone. Przeszedłem wszystkie dostępne w Polsce terapie, a kiedy okazały się nieskuteczne, stworzył mi okazję uczestniczenia w programie, dzięki któremu jestem leczony według najnowszych standardów. Bez żadnej przesady stwierdzam, że dzięki niemu ciągle żyję.
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(1.4)
4 lata temu
Schemat leczenia szpiczaka wymaga podawania deksametazoonu w dawkach 1 4 8 11 dnia cyklu chemioterapii a a pan doktor na sugestie mojego męża przepisał tylko jedna dawkę deksametazoonu .to ze jestem lekarzem i leki dla męża moge wypisać od ręki ale co maja zrobic zwykli ludzie ? Każdego dnia przyjęć wprowadzi doktor wychodzi sobie miedzy 11a 12 maszeruje po ulicy i idzie poza teren. Szpitala apacjeci niekiedy ledwie siedzący na krzesłach i wyjacy z bólu czekają az łaskawie doKtor raczy wrócić do pracy .po tej przerwie przyjmuje juz w jeansach jakby sie gdzieś spieszył .na rzeczowe pytania mojego męża odpowiada niechętnie czasem arogancko wyniki badań cieżko od niego wyciągnąć zeby skonsultować z innym lekarzem . Horror w poczekalni i w gabinecie żadnego dobrego słowa nie moge powiedzieć na temat tego lekarza może byłby lepszym inżynierem niż lekarzem. Zdecydowanie nie polecam,
Czytaj dalej

Wszystkie oceny (7)

Osoba towarzysząca

(5.0)
2 lata temu

Pacjent

(1.1)
3 lata temu

Osoba towarzysząca

(2.0)
3 lata temu
Pokaż więcej