Rak
Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
4.3
(11 ocen)
z ostatnich 365 dni

Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie

ul.Ogrodowa 12, Białystok

100% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 11

Całkowita liczba ocen: 229

pokaż więcej

Więcej informacji

Aktualne informacje w związku z sytuacją epidemiologiczną znajdują się na stronie placówki:

https://www.onkologia.bialystok.pl/

 

Centrala - tel. 85 664 67 11
Przychodnia - tel. 85 664 67 29

Białostockie Centrum Onkologii jest jedyną tego typu placówką na Podlasiu.

W szpitalu funkcjonuje:

Oddział Chirurgii Onkologicznej z pododdziałem leczenia bólu.

Oddział zajmuje się leczeniem operacyjnym piersi (w tym operacje oszczędzające i odtwórcze), przewodu pokarmowego (w tym operacje technikami laparoskopowymi), nowotworów twarzoczaszki i szyi (w tym trudniejsze operacje plastyczne), nowotworów złośliwych tarczycy, nowotworów nadnercza metodą laparoskopową i otwartą, skóry i tkanek miękkich, wykonuje też termoablację nowotworów pierwotnych i wtórnych wątroby.

Oddział Onkologii Klinicznej im. dr E. Pileckiej z pododdziałem Chemioterapii Dziennej.

Prowadzi pełnoprofilowe leczenie systemowe: chemioterapię, hormonoterapię, immunoterapię oraz leczenie celowane. Współpracuje z ośrodkami zagranicznymi w zakresie prowadzenia badań klinicznych.

Dwa oddziały Radioterapii.

Prowadzą terapię z udziałem promieniowania jonizującego nowotworów głowy i szyi, piersi, płuc, ośrodkowego układu nerwowego, przewodu pokarmowego, układu moczowego, nowotworów tkanek miękkich (mięsaków) i skóry.

Oddział Onkologii Ginekologicznej.

Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem nowotworów narządu rodnego: raka szyjki macicy, raka trzonu macicy, raka jajnika, raka sromu, raka pochwy.

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (18)

Osoba towarzysząca

(2.6)
rok temu
Rozpoznanie choroby u męża zostało dokonane w placówce czas oczekiwania 2 miesiące, po drodze popełniono jeszcze kilka błędów, które nie powinne wystąpić gdyż pierwsze wyniki krwi wskazywały już na chorobę. Obecnie mąż jest już leczony w Warszawie. W październiku zachorował na anginę przy niskiej odporności, miał po 40 stopni gorączki, lekarz rodzinna dała skierowanie do szpitala na zbadanie CRP i ewentualnie podanie antybiotyku dożylnie. Pacjent nie został przyjęty do szpitala, nie została pobrana mu krew do badania, zasugerowano napisanie odmowy przyjęcia bo żeby położyć pacjęta do szpitala leczonego W Warszawie potrzebna by była izolatka a podobno takowej szpital nie posiada.
Czytaj dalej

Pacjent

(4.9)
rok temu
W żadnym innym ośrodku opieki zdrowotnej nie spotkałem się z tak ciepłym podejściem do pacjenta. Pomimo ciężkiej choroby bardzo chętnie chodzę na wizyty kontrolne. Nie stresuję się. Mam całkowite zaufanie do całego personelu medycznego.
Czytaj dalej

Pacjent

(4.6)
2 lata temu
Placówkę oceniam jako dobrze wyposażoną i z dobrą kadrą, zarówno lekarską jak i pielęgniarską. Jest czysto, bardzo sympatyczna obsługa. Leczę się tu już 4 rok.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (211)

Pacjent

(4.0)
miesiąc temu

Pacjent

(3.8)
miesiąc temu

Pacjent

(4.0)
miesiąc temu
Pokaż więcej