Rak
Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
4.5
(6 ocen)
z ostatnich 365 dni

Katedra i Klinika Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej Gdański Uniwersytet Medyczny

ul.Kliniczna 1a, Gdańsk

100% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 6

Całkowita liczba ocen: 117

pokaż więcej

Więcej informacji

Tel. rejestracja: (58) 349 34 33

Klinika zajmuje się leczeniem operacyjnym nowotworów złośliwych kobiecych narządów płciowych. Jako pierwszy ośrodek w Polsce wprowadziła chemioterapię dootrzewnową oraz procedurę chemioterapii perfuzyjnej w hipertermii (HIPEC) w raku jajnika. Przeprowadza operacje laparoskopowe raka szyjki macicy i raka trzonu macicy.

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (2)

Pacjent

(5.0)
3 miesiące temu
Ogromne uznanie dla lekarzy i całego personelu Katedry i Kliniki Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej GUM! Wspaniali ludzie potrafiący dodać otuchy nawet w najcięższych chwilach. Fachowcy znakomicie znający się na swojej pracy.
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(2.1)
4 lata temu
Mam wrażenie, że w w/w placówce brakuje porządnego systemu zarządzania personelem medycznym przede wszystkim. Kwestia podziału obowiązków przez lekarzy jest dramatyczna. Nie wiem czy fakt ten uwarunkowany jest brakami kadrowymi, raczej nie. Odnoszę wrażenie, iż panuje tam okropny bałagan i wielu lekarzy powiela pewne czynności tracąc niepotrzebnie czas w efekcie nie mają tegoż czasu na należytą opiekę nad pacjentem. Kwestia kompetencji i zakresie fachowości pozostaje bez oceny natomiast organizacja pracy lekarzy jest tragiczna nie są w stanie zajmować się wszystkim i wszystkimi. Ci sami lekarze na zmianę obsługują i przychodnię przyszpitalną i oddział chemioterapii i oddział operacyjny. W moim odczuciu nie da się być dobrym we wszystkich dziedzinach związanych w chorym onkologicznie i chorobą onkologiczną. Ewidentnie widać nieprawidłowy podział obowiązków.
Czytaj dalej

Wszystkie oceny (115)

Pacjent

(5.0)
3 miesiące temu

Pacjent

(4.0)
3 miesiące temu

Pacjent

(3.8)
3 miesiące temu
Pokaż więcej