Rak
Menu
4.3
(25 ocen)
z ostatnich 365 dni

Mazowiecki Szpital Onkologiczny

ul. Kościelna 61, Wieliszew

100% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 25

Całkowita liczba ocen: 410

pokaż więcej

Więcej informacji

tel. (22) 766-15-00

Mazowiecki Szpital Onkologiczny działa od 2010 roku i obsługuje ponad 3500 pacjentów miesięcznie. Dysponuje 38 łóżkami na oddziale onkologicznym i 21 stanowiskami do chemioterapii. Prowadzi kompleksowe leczenie chorób nowotworowych: leczenie chirurgiczne, chemioterapię i radioterapię. Pacjenci mają możliwość brania udziału w badaniach klinicznych.

Zakład Radioterapii w Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym prowadzi leczenie radykalne (mające na celu wyleczenie) oraz paliatywne, pomagające zmniejszyć uciążliwe objawy nowotworu. Wykorzystuje różne techniki napromieniania takie jak: IMRT, 3D i inne. Korzysta też z zaawansowanych technik radioterapii paliatywnej, takich jak RT-START, która przeznaczona jest dla pacjentów, u których standardowa radioterapia paliatywna jest niemożliwa z uwagi na położenie nowotworu blisko wrażliwego zdrowego narządu. Na Podoodziale Radioterapii znajdują się 1,2 i 3 osobowe sale wyposażone w pełen węzeł sanitarny.

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (64)

Osoba towarzysząca

(5.0)
13 dni temu
Drodzy Moi, mimo niespodziewanej, nagłej choroby - nowotwór piersi,przeżyłam pobyt w Wieliszewie bardzo dobrze. Ekspresowe tempo działań,komfort wszystkiego z czym się zetknęłam + wspaniały, cudowny personel od pań w rejestracji, w laboratoriach, sióstr i pomocy na oddziałach do naj,najlepszych lekarzy, czułam się jak w amerykańskim serialu. Gdy zachorowała moja najlepsza przyjaciółka poleciłam Jej ten szpital i też była bardzo zadowolona, Teraz, niestety kolejna z mych przyjaciółek leczy się tam. Jeśli wyrok-nowotwór, to niewątpliwie optymalnie dobre warunki leczenia mogą przyczynić się wygrania z tym paskudztwem. Niezależne gratulacje dla architekta projektującego ten szpital, rewelacja!
Czytaj dalej

Pacjent

(4.9)
10 miesięcy temu
Oby w innych placówkach tak dbano o pacjenta jak w M.S.O. w Wieliszewie
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
11 miesięcy temu
Fantastyczni lekarze i pielęgniarki,polecam ten szpital wszystkim moim znajomym i rodzinie
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (346)

Osoba towarzysząca

(4.8)
14 dni temu

Osoba towarzysząca

(4.2)
17 dni temu

Osoba towarzysząca

(4.0)
18 dni temu
Pokaż więcej