Rak
Menu
4.3
(3 oceny)
z ostatnich 365 dni

Uniwersyteckie Centrum Leczenia Chorób Piersi w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie

Kopernika 40, Kraków

100% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 3

Całkowita liczba ocen: 15

pokaż więcej

Więcej informacji

Uniwersyteckie Centrum Leczenia Chorób Piersi w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie mieści się w pomieszczeniach Regionalnej Poradni Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Chorób Sutka na terenie Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej.

Rejestracja:
tel. (12) 424-80-42
e-mail: rejestracja.chirurgiaogolna@su.krakow.pl

Poradnia onkologiczna:
tel. (012) 424-80-65
e-mail: mmolus@su.krakow.pl

Jednostka wzorowana jest na metodach ośrodków amerykańskich i zachodnioeuropejskich, działających w oparciu o tzw. Breast Unit. Zapewnia pacjentkom szybką i kompleksową diagnostykę oraz zintegrowane leczenie. Co tydzień odbywają się konsylia z udziałem: radiologów, chirurgów, ginekologów, onkologów, radioterapeutów i chirurga plastycznego. Do dyspozycji pacjentek jest też fizjoterapeuta i psycholog.

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (5)

Pacjent

(4.9)
4 miesiące temu
O całym Zespole Centrum jak i przeprowadzonym leczeniu mogę mówić tylko w samych superlatywach. Bardzo się cieszę, że mamy w Polsce ośrodki na dobrym europejskim poziomie. Troskliwość, uprzejmość i otwartość na pacjentów jest bardzo ważna w przypadku każdej choroby, szczególnie nowotworowej. Serdecznie wszystkim dziękuję!
Czytaj dalej

Pacjent

(4.1)
rok temu
Byłam diagnozowana i leczona w Poradni Chorob sutka przez doktora Mateusza Górskiego. Wspaniały ciepły czlowiek, dokładnie informował o przebiegu leczenia przeprowadził operację usuniecia raka i potrzebnych do badań węzłów. Efekt wspaniały bo żyję bez raka i wyglądam dobrze. Dalsze leczenie u doktora Potockiego na onkologii na ulicy Śniadeckich. Wspaniali ludzie - dziękuję.
Czytaj dalej

Pacjent

(4.7)
2 lata temu
Opinia dotyczy Oddziału Ginekologii i Onkologii oraz Chemioterapii w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Cały czas jestem tam leczona , a lekarzom prowadzącym ufam bezgranicznie. dzięki ich decyzjom JESTEM od 3 lat.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (10)

Pacjent

(4.0)
25 dni temu

Pacjent

(4.0)
25 dni temu

Pacjent

(4.5)
rok temu
Pokaż więcej