Rak
Menu
4.0
(10 ocen)

Gdyńskie Centrum Onkologii w Szpitalu Morskim im. PCK

ul. Powstania Styczniowego 1, Gdynia

100% pacjentów poleca tę placówkę

Więcej informacji

Centrala tel. 58 72 60 500

W Gdyńskim Centrum Onkologii funkcjonuje:

Oddział Radioterapii

Zajmuje się leczeniem nowotworów we wszystkich lokalizacjach u dorosłych pacjentów. Wykorzystuje nowoczesne techniki radioterapii – IMRT czyli technika intensywnej modulacji dawki oraz „gating”, polegający na „śledzeniu” guza zgodnie z rytmem oddechowym. Przeprowadza również zabiegi brachyterapii oraz napromienianie całego ciała przed przeszczepem szpiku kostnego (technika TBI), jako jedyny ośrodek w północnej Polsce.

Oddział Onkologii Klinicznej

Prowadzi leczenie farmakologiczne chorób nowotworowych, również w ramach leczenia "jednego dnia".

Oddział Ginekologii Onkologicznej

Przeprowadza operacyjne leczenie raka szyjki macicy, trzonu macicy, jajników i sromu. Wykonuje też operacje profilaktyczne u kobiet z grupy podwyższonego ryzyka wystąpienia nowotworu oraz zabiegi w celu zachowania płodności (onco-fertility) u pacjentek zaplanowanych do systemowego leczenia chorób nowotworowych.

Oddział Chirurgii Onkologicznej z Pododdziałem Chirurgii Nowotworów Piersi, Skóry i Tkanek Miękkich

Prowadzi leczenie chirurgiczne chorób nowotworowych układu pokarmowego, piersi, tarczycy, skóry i tkanki podskórnej oraz układu limfatycznego. Wykonuje zabiegi usunięcia piersi wraz z rekonstrukcją, zabiegi oszczędzające pierś oraz operacje raka piersi z zaoszczędzeniem węzłów chłonnych.

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 10

Całkowita liczba ocen: 140

pokaż więcej

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (46)

Pacjent

(5.0)
6 miesięcy temu
Diagnoza o raku każdego zwala z nóg.Lecząc się w tej placówce czułam się zaopiekowana i bezpieczna.Wysoko oceniam lekarzy,pielęgniarki i cały personel.Na każdym kroku widac wzorową wspólpracę.Dzięki temu pacjent nie czuje się zagubiony,bo od pierwszej wizyty dokładnie jest informowany o kolejnych krokach.Jestem wdzięczna za otrzymaną pomoc.Szpital godny polecenia.
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(5.0)
rok temu
Moj maz ma bialaczke ,jest po udarze i ma cukrzyce 2 stopnia same rany lezal w tym szpitalu i jestesmy bardzo zadowoleni.
Czytaj dalej

Pacjent

(4.4)
rok temu
Tak się składa, że ja choruję już na cztery nowotwory. Nie mogłam tego zaznaczyć, bo wybrać można tylko jeden. W moim przypadku to rak ślinianki podżuchwowej (2013), piersi (2015), jelita grubego (2017) z przerzutem do płuca (2017).
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Oceny (94)

Osoba towarzysząca

(5.0)
3 dni temu

Pacjent

(0.0)
6 dni temu

Maja

(0.0)
3 miesiące temu
Pokaż więcej