Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
3.8
(2 oceny)
z ostatnich 365 dni

Katedra i Klinika Hematologii Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum

ul. Kopernika 17, Kraków

100% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 2

Całkowita liczba ocen: 153

pokaż więcej

Więcej informacji

Oddział Kliniczny Hematologii Szpitala Uniwersyteckiego
Rejestracja: tel. 12 424-76-32

Oddział zajmuje się diagnostyką i leczeniem zanikowych i rozrostowych chorób krwi (ostrych i przewlekłych białaczek, chłoniaków, szpiczaka mnogiego). W skład oddziału wchodzi Oddział Hematologii, Oddział Przeszczepienia Szpiku Kostnego oraz Dzienny Ośrodek Leczenia Hematologicznego. Oddział dysponuje 23 łóżkami i dotychczas przeprowadził ponad 1000 transplantacji szpiku kostnego.

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (10)

Osoba towarzysząca

(3.8)
miesiąc temu
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Niestety na wizyty kontrolne trzeba poświęcić cały dzień, co dla osoby opiekującej się chorym, jest bardzo kłopotliwe.
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(4.8)
rok temu
Lekarze - profesjonaliści w każym calu. Doskonały dostęp do ogólnoświatowej wiedzy. Zainteresowani Pacjentem. Idywidualne podejście i konsultacje między-lekarskie dają doskonały rezultat wybierania najlepszej drogi leczenia Pacjenta. Wspaniały Zespół Lekarzy.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
2 lata temu
Uratowano mi tu życie, mimo że w placówce w moim miejscu zamieszkania stwierdzono, że nie można mi już pomóc. Lekarze nie tylko dali mi nadzieję, ale pokazali (i pokazywali na każdym etapie leczenia), że będą walczyć razem ze mną. Traktowano mnie nie jak "jakiegoś pacjenta", ale jak człowieka, na wyzdrowieniu którego - bardzo im zależy. Terapię ustalono mi indywidualnie, informując mnie, że każdy chory to oddzielna jednostka, a więc nie można traktować jej schematem. Nigdy nie zostałam sama ze swoimi pytaniami i obawami. Lekarze mieli zawsze czas i cierpliwość, by rozwiewać wątpliwości, odpowiadać na pytania, tłumaczyć i wspierać. Zawsze pomocni, życzliwi, zainteresowani i uśmiechnięci. To dawało siłę. Gdyby nie fachowa pomoc lekarzy z Kliniki Hematologii, pewnie już bym nie żyła.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (143)

Pacjent

(3.9)
9 miesięcy temu

Osoba towarzysząca

(3.9)
rok temu

Osoba towarzysząca

(5.0)
rok temu
Pokaż więcej