Rak
Menu
4.2
(4 oceny)

Katedra i Klinika Onkologii i Radioterapii Gdański Uniwersytet Medyczny

ul. Dębinki 7, Gdańsk

100% pacjentów poleca tę placówkę

Więcej informacji

Tel: (58) 349 22 71
Informacja o badaniach klinicznych: 58 727 05 05

Klinika zajmuje się leczeniem nowotworów złośliwych przy użyciu leków przeciwnowotworowych oraz promieniowania jonizującego. W skład Kliniki wchodzą dwa oddziały szpitalne, dzienny oddział chemioterapii, pracownia brachyterapii, pracownia teleradioterapii, poradnia onkologiczna oraz pracownia tomokomputerowa. W ciągu roku Klinika obejmuje leczeniem ponad 5 tysięcy pacjentów, spośród których większość przechodzi terapię w trybie ambulatoryjnym.

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 4

Całkowita liczba ocen: 177

pokaż więcej

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (11)

Pacjent

(3.7)
2 lata temu
Łazienki są wprost ohydne na oddziałach! Jak ci ludzie dają radę... Łazienki jak za PRL... w dodatku nieraz obrzygane albo brudne od moczu lub kału. Zdaża się brudna woda, zimna. Smród. Stara lodówka, mikrofala... wszystko jest stare!
Czytaj dalej

Pacjent

(4.6)
2 lata temu
Bardzo wspaniały kontakt zespołów medycznych z pacjentem
Czytaj dalej

Pacjent

(2.8)
3 lata temu
Proszę zwrócić uwagę na dostępność in formacji -lekarz pacjent . Należało by poświęcić więcej czasu na wyjaśnienia dotyczące leczenia więcej empatii !!! Czystość łazienek na oddziale pozostawia bardzo dużo do życzenia , będąc na oddziale musiałam zdezynfekować toaletę jest tam duże zaniedbanie . Pozostawienia środków chemicznych przy sali zabiegowej jest niedopuszczalne -no widać na tym oddziale nie. Podawanie chemii na korytarzu oddziałku to jakiś ABSURD !!! panie kichające itd w obecności podawania chemii no po prostu ŚMIECH NA SALI !!! Jedzenie na oddziale ... kto przebywał na oddziale wie ,, 3 kawałki chleba , 3 wędlinki -plastry , kosteczka mała - osadzeni mają już luksus . Obsługa radioterapii - najlepiej żeby pacjent wcale nie przychodził . Pobyt na oddziale i brak informacji na temat choroby -chcesz się dowiedzieć ?? wypisz się na własne żądanie a z wypisu się dowiesz ! Panie pielęgniarki są wspaniałe oddane pomocne . Ale nie chciała bym nigdy więcej tam przebywać !
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Oceny (166)

Pacjent

(5.0)
3 dni temu

Pacjent

(4.2)
7 dni temu

Pacjent

(5.0)
2 miesiące temu
Pokaż więcej