Rak
Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
3.7
(4 oceny)
z ostatnich 365 dni

Oddział Kliniczny Onkologii Szpital Uniwersytecki w Krakowie

ul. Śniadeckich 10, Kraków

100% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 4

Całkowita liczba ocen: 37

pokaż więcej

Więcej informacji

Rejestracja: 12 424-89-11

Oddział prowadzi leczenie chorób nowotworowych z wykorzystaniem chemioterapii i terapii celowanych. Wspólnie z Kliniką Chirurgii przeprowadza śródoperacyjną chemioterapię w warunkach hipertermii oraz terapię dotętniczą wraz z embolizacją u pacjentów z przerzutami nowotworowymi do wątroby. Pacjenci mają również możliwość skorzystania z badań klinicznych.

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (8)

Pacjent

(4.3)
rok temu
stare nie funkcjonalne obiekty. Lekarz prowadzący dr Drobniak kompetentny, konkretny i budzi zaufanie , chociaż czasem chciałbym trochę dłużej z nim porozmawiać, ale widząc kolejkę przed gabinetem, unikam zajmowania go swoimi wątpliwościami. Ważne ,ze mu ufam
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(2.3)
3 lata temu
Największym problemem jest czas reakcji lekarzy. Przy nowotworze gdzie liczy się każdy dzień terminy badań są odległe. Skwitowanie to wszystko i brak informacji co dalej czynić gdzie udać się i jak leczyć. Uzyskać skierowanie lub jakiekolwiek informacje to droga przez mękę. Kto bardziej uparty wygra.
Czytaj dalej

Pacjent

(3.2)
3 lata temu
Niektóre rzeczy można by poprawić, ale generalnie funkcjonowanie placówki oceniam dobrze. Na pewno na słowa uznania zasługują Panie pielęgniarki, zwłaszcza Pani oddziałowa. Pracę lekarzy oceniam już nieco gorzej, zwłaszcza odradzam prowadzenie przez Panią dr Streb. Brak elementarnego wyczucia, kultury osobistej i wrażliwości, które to cechy są jak najbardziej pożądane w kontakcie z pacjentem onkologicznym.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (29)

Pacjent

(5.0)
14 dni temu

Osoba towarzysząca

(4.5)
2 miesiące temu

Pacjent

(2.1)
6 miesięcy temu
Pokaż więcej