Rak
Menu
4.1
(4 oceny)
z ostatnich 365 dni

Podkarpackie Centrum Onkologii, Szpital Wojewódzki w Rzeszowie im. Fryderyka Chopina

ul.Fryderyka Chopina 2, Rzeszów

100% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 4

Całkowita liczba ocen: 177

pokaż więcej

Więcej informacji

Informacja telefoniczna: (017) 86 66 000 - czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:30

W szpitalu funkcjonuje:

Kliniczny Oddział Chemioterapii Dziennej

Prowadzi leczenie chorób nowotworowych w formie jednodniowego pobytu w szpitalu. Stosuje chemioterapię i immunoterapię w postaci wlewów dożylnych i w postaci tabletek oraz hormonoterapię w postaci iniekcji podskórnej, domięśniowej i w formie tabletek.

Klinika Ginekologii Onkologicznej

Prowadzi leczenie nowotworów złośliwych narządu rodnego. Stosuje teleradioterapię, radiochemioterapię, brachyterapię oraz chemioterapię. Klinika wyposażona jest w 31 łóżek i 5 sal dla chorych (4,5,7-osobowe).

Klinika Onkologii Klinicznej

Zajmuje się leczeniem wszystkich rodzajów nowotworów u osób dorosłych. Posiada 36 łóżek w salach 1-6-osobowych.

Klinika Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej

Zajmuje się w szczególności leczeniem chirurgicznym nowotworów układu pokarmowego, piersi, tkanek miękkich. Posiada 50 łóżek.

Klinika Urologii i Urologii Onkologicznej

Prowadzi leczenie operacyjne nowotworów nerek z zabiegami nerkooszczędzającymi, nowotworów pęcherza moczowego z wytworzeniem zastępczych pęcherzy jelitowych oraz raka prostaty. Wykonuje wczesną diagnostykę raka stercza z wykonywaniem TRUS i celowaną biopsję prostaty.

Klinika Hematologii

Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń układu krwiotwórczego, w tym ostrych białaczek oraz agresywnych chłoniaków (oprócz transplantacji szpiku).

Kliniczny Zakład Radioterapii

dysponuje trzema nowoczesnymi przyspieszaczami liniowymi do przeprowadzania radioterapii. Posiada też nowoczesny tomograf komputerowy wyposażony w wirtualną symulację oraz układ laserowy do pozycjonowania pacjenta, co pozwala na precyzyjne leczenie. Szpital przeprowadza również brachyterapię HDR, polegającą na umieszczeniu źródła promieniowania w guzie lub w bezpośrednim jego sąsiedztwie. Klinika Radioterapii dla pacjentów wymagających hospitalizacji dysponuje 50 łóżkami w salach 4-8-osobowych, jednej sali dwuosobowej oraz dwoma izolatkami jednoosobowymi.

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (8)

Pacjent

(5.0)
2 lata temu
Leczyłam sie na oddziale Kliniki Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, pracują tam wspaniali lekarze i pielegniarki, pełni zaangażowania, uśmiechnieci, służący zawsze pomocą. Chciałam wszystkim serdecznie podziekowac. Również serdeczne podziekowania dla Pani mgr rehabilitacji, która tak wspaniale dbała o sprawnosc mojej reki
Czytaj dalej

Pacjent

(3.3)
2 lata temu
placówka bez najważniejszego sprzętu do badania PET-CT (tak ważnego podczas chorób nowotworowych), niezwykle długo się na wszystko czeka, w momencie gdy lekarz prowadzący idzie na zwolnienie czeka się tygodniami, nikt nie podejmuje się zastępstwa.
Czytaj dalej

Pacjent

(4.8)
3 lata temu
Ośrodek na wysokim poziomie wyszłam z niego z motywacją do walki z chorobą ,ostatni raz byłam u was w 2011 roku i teraz w 2016 wróciłam ponownie .Przed trafieniem do was w 2016 byłam w innym Podkarpackim Ośrodku i żaluję ,że nie trafiłam od razu do was.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (169)

Pacjent

(3.6)
23 dni temu

Pacjent

(3.2)
23 dni temu

Pacjent

(5.0)
27 dni temu
Pokaż więcej