Rak
Menu
2.3
(1 ocena)
z ostatnich 365 dni

Szpital Wojewódzki SPZOZ im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze

ul. Zyty 26, Zielona Góra

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 1

Całkowita liczba ocen: 25

pokaż więcej

Więcej informacji

Centrala: (68) 32 96 200
Rejestracja Wojewódzkiej Poradni Onkologicznej: (68) 32 96 532

W zakresie onkologii w szpitalu działa:

  • Kliniczny Oddział Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej - Zajmuje się chirurgią przewodu pokarmowego, w tym nowotworów przełyku, żołądka, dróg żółciowych, trzustki i jelita grubego (laparoskopia) oraz leczeniem chirurgicznym raka piersi (w tym operacje oszczędzające z biopsją węzła wartowniczego).
  • Kliniczny Oddział Chirurgii Klatki Piersiowej - Dysponuje 24 łóżkami, przeprowadza m.in. operacje raka płuc.
  • Kliniczny Oddział Onkologii (Lubuski Ośrodek Onkologii) - Zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób nowotworowych (chirurgia, chemioterapia, radioterapia). W skład Ośrodka wchodzi m.in. Pododdział Chemioterapii, Dzienny Oddział Chemioterapii, Poradnia Onkologii Ginekologicznej, Poradnia Chirurgii Onkologicznej, Poradnia Radioterapii, Poradnia Chemioterapii, Poradnia Leczenia Bólu.

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (3)

Pacjent

(2.6)
2 lata temu
Ordynator-dyktator, niemiły, reszta lekarzy się stara być miła, ale mam wrażenie, że nie mogą samodzielnie podejmować decyzji co do sposobu leczenia. Badania bardzo okrojone w porównaniu do innych ośrodków, o wszystko trzeba prosić. Nie zwraca się uwagi na choroby współistniejące, ani na skutki leczenia chemią (odsyła się do innych specjalistów). Warunki lokalowe jak w latach 70-tych. Toaleta - tragedia. Pielęgniarki się starają, ale jest ich za mało i nie mogą poświecić czasu pacjentowi.
Czytaj dalej

Pacjent

(2.0)
4 lata temu
Oddział jest przestarzały i wygląda tak jak 30 albo i 40 lat temu. Lekarz prowadzący niechętnie udzielał informacji. Na kartach informacyjnych każdorazowo wpisywane były badania ginekologiczne, które nie miały miejsca. Pomimo sugerowanej diagnozy a braku pełnej diagnozy po podstawowych badaniach, nie wykonano dalszych badań aby potwierdzić lub wykluczyć sugerowane możliwości choroby. Niektóre osoby z personelu nie powinny pracować z pacjentami chorymi onkologicznie - sami pacjenci bali zwracać się o pomoc. NIE polecam tego ośrodka!
Czytaj dalej

Pacjent

(3.8)
5 lat temu
Podczas leczenia chemioterapią wizyta była ustalona na godzinę,jednak nigdy nie byłam przyjęta o umówionej godzinie nieraz czekałam 3 godziny.Potem szłam na chemię.Warunki jak za komuny.Natomiast leżąc na radioerapii czułam się super Pani dr,Róża Pozniak była dobrym duchem tego oddziału.Życzliwa,kompetentna i zawsze potrzymująca na duchu.Oddział też czysty ,wyposażenie dobre.Pielęgniarki super.
Czytaj dalej

Wszystkie oceny (22)

Osoba towarzysząca

(2.3)
9 miesięcy temu

Osoba towarzysząca

(3.3)
rok temu

Pacjent

(4.2)
2 lata temu
Pokaż więcej