Rak
Menu
4.3
(3 oceny)
z ostatnich 365 dni

Uniwersyteckie Centrum Leczenia Chorób Piersi w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie

Kopernika 40, Kraków

100% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 3

Całkowita liczba ocen: 15

pokaż więcej

Więcej informacji

Uniwersyteckie Centrum Leczenia Chorób Piersi w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie mieści się w pomieszczeniach Regionalnej Poradni Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Chorób Sutka na terenie Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej.

Rejestracja:
tel. (12) 424-80-42
e-mail: rejestracja.chirurgiaogolna@su.krakow.pl

Poradnia onkologiczna:
tel. (012) 424-80-65
e-mail: mmolus@su.krakow.pl

Jednostka wzorowana jest na metodach ośrodków amerykańskich i zachodnioeuropejskich, działających w oparciu o tzw. Breast Unit. Zapewnia pacjentkom szybką i kompleksową diagnostykę oraz zintegrowane leczenie. Co tydzień odbywają się konsylia z udziałem: radiologów, chirurgów, ginekologów, onkologów, radioterapeutów i chirurga plastycznego. Do dyspozycji pacjentek jest też fizjoterapeuta i psycholog.

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (5)

Pacjent

(4.9)
4 miesiące temu
O całym Zespole Centrum jak i przeprowadzonym leczeniu mogę mówić tylko w samych superlatywach. Bardzo się cieszę, że mamy w Polsce ośrodki na dobrym europejskim poziomie. Troskliwość, uprzejmość i otwartość na pacjentów jest bardzo ważna w przypadku każdej choroby, szczególnie nowotworowej. Serdecznie wszystkim dziękuję!
Czytaj dalej

Pacjent

(4.1)
rok temu
Byłam diagnozowana i leczona w Poradni Chorob sutka przez doktora Mateusza Górskiego. Wspaniały ciepły czlowiek, dokładnie informował o przebiegu leczenia przeprowadził operację usuniecia raka i potrzebnych do badań węzłów. Efekt wspaniały bo żyję bez raka i wyglądam dobrze. Dalsze leczenie u doktora Potockiego na onkologii na ulicy Śniadeckich. Wspaniali ludzie - dziękuję.
Czytaj dalej

Pacjent

(4.7)
2 lata temu
Opinia dotyczy Oddziału Ginekologii i Onkologii oraz Chemioterapii w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Cały czas jestem tam leczona , a lekarzom prowadzącym ufam bezgranicznie. dzięki ich decyzjom JESTEM od 3 lat.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (10)

Pacjent

(4.0)
23 dni temu

Pacjent

(4.0)
23 dni temu

Pacjent

(4.5)
rok temu

Pacjent

(3.9)
rok temu

Pacjent

(4.9)
rok temu

Pacjent

(4.5)
rok temu

Pacjent

(4.7)
2 lata temu

Pacjent

(4.8)
2 lata temu

Pacjent

(0.0)
2 lata temu

Pacjent

(4.6)
2 lata temu