Rak
Menu
3.7
(13 ocen)

Świętokrzyskie Centrum Onkologii

ul. Artwińskiego 3, Kielce

Więcej informacji

Rejestracja: (41) 3674274, (41) 3674146.
Telefoniczna informacja dla pacjentów: (041) 367-42-08, (41) 3674208

Klinika Chirurgii Onkologicznej

Dysponuje 34 łóżkami w salach 1 i 3-osobowych. Przeprowadza operacje nowotworów przewodu pokarmowego, nowotworów narządów endokrynnych, nowotworów piersi (pełny zakres zabiegów, również zabiegi odtwórcze z wykorzystaniem implantów i tkanek własnych, także z jednoczasowym odtwarzaniem piersi), nowotworów skóry (w tym czerniaki oraz mięsaki). Posiada nowoczesny sprzęt laparoskopowy 3D, noże harmoniczne, nóż wodny, urządzenia do termoresekcji i termoablacji wątroby.

Klinika Endokrynologii

Jest jednym z czterech ośrodków w Polsce, który oferuje pacjentom chorym na raka tarczycy kompleksowe, interdyscyplinarne leczenie w oparciu o chirurgię i jodoterapię. Prowadzi też terapie izotopowe z użyciem beta i alfa emiterów u chorych z nowotworami tarczycy, guzami neuroendokrynnymi, rakiem prostaty i przerzutami nowotworowymi do kości.

Klinika Ginekologii

Prowadzi diagnostykę i leczenie chirurgiczne nowotworów kobiecego narządu płciowego.

Klinika Hematologii i Transplantacji Szpiku

Od 2014 roku mieści się w nowo wybudowanym budynku i posiada obecnie 51 miejsc dla pacjentów. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chłoniaków, szpiczaków, przewlekłych białaczek limfocytowych, przewlekłej białaczki szpikowej, nadpłytkowości samoistnej, czerwienicy prawdziwej, zespołów mielodysplastycznych i innych chorób onkohematologicznych.

Klinika Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi

Zajmuje się diagnostyką i chirurgicznym leczeniem nowotworów krtani i gardła dolnego, jamy ustnej i gardła środkowego, nowotworów jamy nosa i zatok przynosowych oraz nowotworów skóry głowy i szyi. Stosuje techniki endoskopowe i operacje z dostępu zewnętrznego.

Klinika Urologii

Przeprowadza wszystkie zabiegi z dziedziny urologii onkologicznej, stosując metodę otwartą, laparoskopową oraz retroperitoneoskopową.

Klinika Chirurgii Klatki Piersiowej

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem operacyjnym nowotworów układu oddechowego, śródpiersia i przełyku. Ma do dyspozycji 16 miejsc w salach od 1 do 4-osobowych.

Klinika Onkologii Klinicznej

Prowadzi diagnostykę i leczenie systemowe każdego typu nowotworu. Specjalizuje się w leczeniu: raka piersi, raka jelita grubego, raka płuc, mięsaków, czerniaka, ziarnic. Stosuje leki cytotoksyczne (chemioterapia), leki hormonalne (hormonoterapia), leki ukierunkowane na określone cele molekularne (terapie celowane) i leki stymulujące układ odpornościowy (immunoterapia).

Klinika Radioterapii

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 13

Całkowita liczba ocen: 358

pokaż więcej

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (35)

Pacjent

(3.4)
miesiąc temu
Lekarze kompetentni w swoim fachu.Lecz nie wszyscy rozmawiają z pacjentami o leczeniu. Pielęgniarki z działu urologi pomocne i życzliwe. Reagują na każde wezwanie. W centrum czysto i schludnie.Mało miejsca na parkingu w godzinach szczytu 9 , 12. Można by zmienić organizację w rejestracji głównej. Czasami stoi się ponad 2 godz w kolejce. Zarejestrowanie się w ciągu godz , ,można uznać za sukces. Potem kolejne minuty w konsolach.Następnie przed gabinetami lekarzy kolejne godz. W rejestracji głównej (na dole) powinni rejestrować się pacjenci nowi. Po skierowaniu na odpowiedni oddział, kolejne wizyty powinny być rejestrowane w konsolach.Panie tam pracujące często nie wiedzą gdzie jest lekarz i czy będzie przyjmował.Wywołuje to nie potrzebne flustację wśród pacjentów.
Czytaj dalej

Pacjent

(2.9)
rok temu
Obieg dokumentacji jest bardzo dobry, natomiast wiele zastrzeżeń mam do stosunku lekarza do pacjenta i do stosunku osób wykonujących badania do pacjenta. Do pielęgniarek nie mam zastrzeżeń. Czas oczekiwania na wizytę po badaniach i sposób rejestracji pozostawia wiele, wiele do życzenia.
Czytaj dalej

Pacjent

(4.9)
rok temu
Sprzęt diagnostyczny najnowszej generacji, opieka medyczna lekarzy specjalistów profesjonalna,czystość sal szpitalnych wzorowa,
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Oceny (323)

Osoba towarzysząca

(4.9)
30 dni temu

Pacjent

(4.2)
miesiąc temu

Osoba towarzysząca

(1.7)
6 miesięcy temu
Pokaż więcej