Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
4.3
(85 ocen)
z ostatnich 365 dni

Świętokrzyskie Centrum Onkologii

ul. Artwińskiego 3, Kielce

88% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 85

Całkowita liczba ocen: 438

pokaż więcej

Więcej informacji

Aktualne informacje w związku z sytuacją epidemiologiczną znajdują się na stronie placówki:

https://www.onkol.kielce.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci

 

Rejestracja: (41) 3674274, (41) 3674146.
Telefoniczna informacja dla pacjentów: (041) 367-42-08, (41) 3674208

Klinika Chirurgii Onkologicznej

Dysponuje 34 łóżkami w salach 1 i 3-osobowych. Przeprowadza operacje nowotworów przewodu pokarmowego, nowotworów narządów endokrynnych, nowotworów piersi (pełny zakres zabiegów, również zabiegi odtwórcze z wykorzystaniem implantów i tkanek własnych, także z jednoczasowym odtwarzaniem piersi), nowotworów skóry (w tym czerniaki oraz mięsaki). Posiada nowoczesny sprzęt laparoskopowy 3D, noże harmoniczne, nóż wodny, urządzenia do termoresekcji i termoablacji wątroby.

Klinika Endokrynologii

Jest jednym z czterech ośrodków w Polsce, który oferuje pacjentom chorym na raka tarczycy kompleksowe, interdyscyplinarne leczenie w oparciu o chirurgię i jodoterapię. Prowadzi też terapie izotopowe z użyciem beta i alfa emiterów u chorych z nowotworami tarczycy, guzami neuroendokrynnymi, rakiem prostaty i przerzutami nowotworowymi do kości.

Klinika Ginekologii

Prowadzi diagnostykę i leczenie chirurgiczne nowotworów kobiecego narządu płciowego.

Klinika Hematologii i Transplantacji Szpiku

Od 2014 roku mieści się w nowo wybudowanym budynku i posiada obecnie 51 miejsc dla pacjentów. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chłoniaków, szpiczaków, przewlekłych białaczek limfocytowych, przewlekłej białaczki szpikowej, nadpłytkowości samoistnej, czerwienicy prawdziwej, zespołów mielodysplastycznych i innych chorób onkohematologicznych.

Klinika Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi

Zajmuje się diagnostyką i chirurgicznym leczeniem nowotworów krtani i gardła dolnego, jamy ustnej i gardła środkowego, nowotworów jamy nosa i zatok przynosowych oraz nowotworów skóry głowy i szyi. Stosuje techniki endoskopowe i operacje z dostępu zewnętrznego.

Klinika Urologii

Przeprowadza wszystkie zabiegi z dziedziny urologii onkologicznej, stosując metodę otwartą, laparoskopową oraz retroperitoneoskopową.

Klinika Chirurgii Klatki Piersiowej

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem operacyjnym nowotworów układu oddechowego, śródpiersia i przełyku. Ma do dyspozycji 16 miejsc w salach od 1 do 4-osobowych.

Klinika Onkologii Klinicznej

Prowadzi diagnostykę i leczenie systemowe każdego typu nowotworu. Specjalizuje się w leczeniu: raka piersi, raka jelita grubego, raka płuc, mięsaków, czerniaka, ziarnic. Stosuje leki cytotoksyczne (chemioterapia), leki hormonalne (hormonoterapia), leki ukierunkowane na określone cele molekularne (terapie celowane) i leki stymulujące układ odpornościowy (immunoterapia).

Klinika Radioterapii

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (57)

Pacjent

(4.6)
7 dni temu
Przez okres pięciu lat, który spędziłam na onkologii jestem pełna uznania dla całego personelu medycznego ŚCO. Miałam ogromne szczęście trafić na wspaniałych ludzi, dzięki którym żyję.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
3 miesiące temu
Podczas 5 miesięcznego okresu diagnozy i leczenia nowotworu złośliwego spotkałam się tylko jednokrotnie z lekarką, która mogłaby mieć więcej empatii i łagodniejszego podejścia do pacjenta ( na szczęście była tylko w zastępstwie mojej pani doktor). Poza tym jednym incydentem nie mam powodu by źle oceniać placówkę czy ludzi tam pracujących. Do dziś dzień ( minęło 2,5 roku od zakończonego leczenia)chodzę na onkologię na kontrole i wciąż mam zaufanie i czuję się pod bardzo dobrą opieką. W bardzo dużej mierze jest to zasługą pana dr. Zawadzkiego z chirurgi głowy i szyi. Jestem i będę mu dozgonnie wdzięczna :)
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
3 miesiące temu
Wspaniali lekarze wraz z personelem szpital wysokiej klasy
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (381)

Pacjent

(0.0)
2 dni temu

Pacjent

(5.0)
2 miesiące temu

Pacjent

(5.0)
3 miesiące temu
Pokaż więcej