Rak
Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
4.3
(42 oceny)
z ostatnich 365 dni

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock

ul. Borowa 14/18, Otwock

87% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 42

Całkowita liczba ocen: 228

pokaż więcej

Więcej informacji

Rejestracja ogólna:
tel. 22 710 30 10

W szpitalu funkcjonuje:

Oddział Chirurgii Onkologicznej

Specjalizuje się w chirurgii nowotworów układu pokarmowego. Ma duże doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów metodą endoskopową i laparoskopową. Prowadzi też leczenie chirurgiczne m.in. raka piersi, w tym operacje oszczędzające, mastektomię z zaoszczędzeniem skóry, wykonuje też biopsję węzła wartowniczego. Przeprowadza również krioablcję guzów nerki, wątroby oraz piersi.

Oddział Onkologii

Prowadzi leczenie onkologiczne w trybie hospitalizacji i ambulatoryjnym. Szpital wyposażony jest w wysokiej jakości sprzęt do diagnostyki obrazowej a Oddział Onkologii współpracuje z Oddziałem Kardioangiologii, który zapewnia pacjentom opiekę kardiologów. Szpital stosuje również zabiegi hipertermii miejscowej.

Oddział Urologii

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem nowotworów układu moczowego (rak nerki, rak dróg moczowych, pęcherza moczowego i cewki moczowej) oraz nowotworów męskich narządów płciowych (rak prostaty). Stosuje mało inwazyjną, precyzyjną metodę usunięcia raka prostaty - metodę HIFU.

Ośrodek Radioterapii Affidea

Wyposażony jest w dwa megavoltowe aparaty do teleradioterapii, aparat do brachyterapii HDR oraz wysoko specjalistyczny tomograf komputerowy. Dla pacjentów wymagających hospitalizacji do dyspozycji są 2 i 3-osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, dostępem do internetu i TV.

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (29)

Osoba towarzysząca

(5.0)
18 dni temu
Wspaniałe miejsce, lekarze profesjonalni i życzliwi
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
21 dni temu
Nie mogłam trafić do lepszego miejsca. Jako pacjent onkologiczny zostałam przyjęta sprawnie, potraktowana fachowo i troskliwie co dało mi ogromny komfort i poczucie bezpieczeństwa. Polecam Europejskie Centrum Zdrowia w Otwocku całym sercem!
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(5.0)
miesiąc temu
Wspaniały szpital zupełnie inny niż inne w Polsce wręcz nierzeczywisty. LESNA Góra się chowa :) Wspaniali lekarze, mili i pomocni pracownicy obsługi po prostu morelowa placówka.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (199)

Osoba towarzysząca

(5.0)
18 dni temu

Pacjent

(5.0)
19 dni temu

Pacjent

(0.0)
21 dni temu
Pokaż więcej