Rak
Menu
4.2
(26 ocen)
z ostatnich 365 dni

Mazowiecki Szpital Onkologiczny

ul. Kościelna 61, Wieliszew

91% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 26

Całkowita liczba ocen: 413

pokaż więcej

Więcej informacji

tel. (22) 766-15-00

Mazowiecki Szpital Onkologiczny działa od 2010 roku i obsługuje ponad 3500 pacjentów miesięcznie. Dysponuje 38 łóżkami na oddziale onkologicznym i 21 stanowiskami do chemioterapii. Prowadzi kompleksowe leczenie chorób nowotworowych: leczenie chirurgiczne, chemioterapię i radioterapię. Pacjenci mają możliwość brania udziału w badaniach klinicznych.

Zakład Radioterapii w Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym prowadzi leczenie radykalne (mające na celu wyleczenie) oraz paliatywne, pomagające zmniejszyć uciążliwe objawy nowotworu. Wykorzystuje różne techniki napromieniania takie jak: IMRT, 3D i inne. Korzysta też z zaawansowanych technik radioterapii paliatywnej, takich jak RT-START, która przeznaczona jest dla pacjentów, u których standardowa radioterapia paliatywna jest niemożliwa z uwagi na położenie nowotworu blisko wrażliwego zdrowego narządu. Na Podoodziale Radioterapii znajdują się 1,2 i 3 osobowe sale wyposażone w pełen węzeł sanitarny.

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (66)

Osoba towarzysząca

(2.0)
5 dni temu
21 11 2019 nowotwór wątroby 21 01 2020 śmierć żony praktycznie bez pomocy nawet biopsi nie wykonali leczenie tttttragedia
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(5.0)
19 dni temu
Drodzy Moi, mimo niespodziewanej, nagłej choroby - nowotwór piersi,przeżyłam pobyt w Wieliszewie bardzo dobrze. Ekspresowe tempo działań,komfort wszystkiego z czym się zetknęłam + wspaniały, cudowny personel od pań w rejestracji, w laboratoriach, sióstr i pomocy na oddziałach do naj,najlepszych lekarzy, czułam się jak w amerykańskim serialu. Gdy zachorowała moja najlepsza przyjaciółka poleciłam Jej ten szpital i też była bardzo zadowolona, Teraz, niestety kolejna z mych przyjaciółek leczy się tam. Jeśli wyrok-nowotwór, to niewątpliwie optymalnie dobre warunki leczenia mogą przyczynić się wygrania z tym paskudztwem. Niezależne gratulacje dla architekta projektującego ten szpital, rewelacja!
Czytaj dalej

Pacjent

(4.2)
21 dni temu
Bardzo dobrze w stosunku do Centrum na Rentgena
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (347)

Pacjent

(5.0)
5 dni temu

Osoba towarzysząca

(4.8)
20 dni temu

Osoba towarzysząca

(4.2)
24 dni temu
Pokaż więcej