Skopiowane! KRS 0000358654 Menu
4.4
(721 ocen)

#15
Ta placówka zajęła 15 miejsce w Polsce, w konkursie na szpital i lekarza dziesięciolecia ze średnią 4.4 przy 720 ocenach.
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

ul. Dębinki 7, Gdańsk

92% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 721

pokaż więcej

Więcej informacji

Rejestracja telefoniczna: 58 727 05 05

Klinika Chirurgii Onkologicznej
58 349 31 91 - kierownik
58 349 31 90 - sekretariat

Klinika zajmuje się leczeniem chirurgicznym głównie nowotworów przewodu pokarmowego, raka piersi, czerniaka i mięsaków tkanek miękkich. Posiada duże doświadczenie w chirurgicznym i skojarzonym leczeniu raka przełyku.

 

Klinika Hematologii i Transplantologii
Tel. 58 584 43 40

 

Klinika zajmuje się leczeniem pacjentów z chorobami onkohematologicznymi (ostre białaczki, przewlekłe białaczki, chłoniaki agresywne i indolentne, nowotwory mieloproliferacyjne i mielodysplastyczne) oraz innymi chorobami układu krwiotwórczego. Wykonuje ok. 60 przeszczepów rocznie, w tym przeszczepy autologiczne, allogeniczne oraz przeszczepy allogeniczne od dawców niespokrewnionych. Zapewnia kompleksową opiekę hematologiczną w ramach stacjonarnych oddziałów szpitalnych, oddziału dziennego i poradni przyklinicznej.

 

Klinika Onkologii i Radioterapii
Tel: 58 584 45 10

Klinika zajmuje się leczeniem nowotworów złośliwych przy użyciu leków przeciwnowotworowych oraz promieniowania jonizującego. W skład Kliniki wchodzą dwa oddziały szpitalne, dzienny oddział chemioterapii, pracownia brachyterapii, pracownia teleradioterapii, poradnia onkologiczna oraz pracownia tomokomputerowa. W ciągu roku Klinika obejmuje leczeniem ponad 5 tysięcy pacjentów, spośród których większość przechodzi terapię w trybie ambulatoryjnym.

 

 

Klinika Położnictwa i Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej
Tel. rejestracja: 58 584 40 50/60
Klinika zajmuje się leczeniem operacyjnym nowotworów złośliwych kobiecych narządów płciowych. Jako pierwszy ośrodek w Polsce wprowadziła chemioterapię dootrzewnową oraz procedurę chemioterapii perfuzyjnej w hipertermii (HIPEC) w raku jajnika. Przeprowadza operacje laparoskopowe raka szyjki macicy i raka trzonu macicy.

 

Programy lekowe realizowane w placówce

  • Program lekowy - leczenie raka piersi

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (64)

Pacjent

(5.0)
4 miesiące temu
Bardzo przyjazny szpital, wszystko na wysokim poziomie. Pielęgniarki na oddziale bardzo pomocne. Zapewniona opieka psychoonkologa. Odział chemioterapii raka piersi bardzo komfortowy, możliwość zaparzania sobie kawy czy herbaty, poczekalnia wygodna, zaopatrzona w biblioteczkę i wygodne kanapy w kąciku pacjenta.
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(5.0)
8 miesięcy temu
W UCK na różnych oddziałach spędziłam z Mamą ostatni rok jej życia. Dzięki fachowemu podejściu personelu i empatii był to aż rok życia. Szczególnie wyróżniłabym oddział Wczesnych Faz takiej rzetelności i poczucia zaopiekowania wprost pisząc się nie spodziewałam.
Czytaj dalej

Pacjent

(4.6)
8 miesięcy temu
Leczyłam się w latach 2015/2016 - rak piersi. Dostałam kompleksowe leczenie i jestem zdrowa. Bardzo dziękuję za uratowanie życia. Mam pełne zaufanie do UCK w Gdańsku.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (657)

Pacjent

(5.0)
7 miesięcy temu

Pacjent

(5.0)
8 miesięcy temu

Pacjent

(5.0)
8 miesięcy temu
Pokaż więcej