Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
4.4
(693 oceny)

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

ul. Dębinki 7, Gdańsk

96% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 693

pokaż więcej

Więcej informacji

Katedra i Klinika Chirurgii Onkologicznej
58 349 31 91 - kierownik
58 349 31 90 - sekretariat

Klinika zajmuje się leczeniem chirurgicznym głównie nowotworów przewodu pokarmowego, raka piersi, czerniaka i mięsaków tkanek miękkich. Posiada duże doświadczenie w chirurgicznym i skojarzonym leczeniu raka przełyku.


Klinika Hematologii i Transplantologii, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Rejestracja telefoniczna: 58 727 05 05

Klinika zajmuje się leczeniem pacjentów z chorobami onkohematologicznymi (ostre białaczki, przewlekłe białaczki, chłoniaki agresywne i indolentne, nowotwory mieloproliferacyjne i mielodysplastyczne) oraz innymi chorobami układu krwiotwórczego. Wykonuje ok. 60 przeszczepów rocznie, w tym przeszczepy autologiczne, allogeniczne oraz przeszczepy allogeniczne od dawców niespokrewnionych. Zapewnia kompleksową opiekę hematologiczną w ramach stacjonarnych oddziałów szpitalnych, oddziału dziennego i poradni przyklinicznej.


Katedra i Klinika Onkologii i Radioterapii Gdański Uniwersytet Medyczny
Tel: (58) 349 22 71
Informacja o badaniach klinicznych: 58 727 05 05
Klinika zajmuje się leczeniem nowotworów złośliwych przy użyciu leków przeciwnowotworowych oraz promieniowania jonizującego. W skład Kliniki wchodzą dwa oddziały szpitalne, dzienny oddział chemioterapii, pracownia brachyterapii, pracownia teleradioterapii, poradnia onkologiczna oraz pracownia tomokomputerowa. W ciągu roku Klinika obejmuje leczeniem ponad 5 tysięcy pacjentów, spośród których większość przechodzi terapię w trybie ambulatoryjnym.


Katedra i Klinika Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej Gdański Uniwersytet Medyczny
Tel. rejestracja: (58) 349 34 33
Klinika zajmuje się leczeniem operacyjnym nowotworów złośliwych kobiecych narządów płciowych. Jako pierwszy ośrodek w Polsce wprowadziła chemioterapię dootrzewnową oraz procedurę chemioterapii perfuzyjnej w hipertermii (HIPEC) w raku jajnika. Przeprowadza operacje laparoskopowe raka szyjki macicy i raka trzonu macicy.

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (47)

Pacjent

(5.0)
4 miesiące temu
Przez cały czas leczenia czułam, że moje zdrowie jest przedmiotem troski najlepszych specjalistów w kraju. Zaangażowanie i wiedza pani doktor Senkus w proces leczenia pacjentów oraz jej zdolności menedżerskie są unikalne. Europejski poziom w zakresie leczenia, wiedzy i doświadczenia personelu, empatia pań pielęgniarek, pomoc w uzyskaniu świadczeń - to wszystko zapewnia Breast Cancer Unit w UCK.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
5 miesięcy temu
Pracują tu cudowni ludzie, pacjent ma poczucie bezpieczeństwa, co jest bardzo ważne w chorobie onkologicznej, na miejscu jest pomoc psychologiczna, wsparcie pacjenckie i rehamenadżer, osoba, która pomaga ogarnąc wszystkie sprawy związane z ZUSem i powrotem do pracy lub przedłużeniem renty. Polecam ten ośrodek, bardzo mi pomogli! Fachowi lekarze - doktor E. Senkus i J. Skokowski, pielęgniarki senologiczne - dedykowane kobietom z rakiem piersi, koordynator.
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(5.0)
5 miesięcy temu
Sama placówka jest dobrze zorganizowana, szybkie terminy wizyt, bardzo szybko operacja, bardzo miły i pomocny personel. Jeśli chodzi o Pana profesora, który zajmuje się mężem to jest przecudowny, nie pozwala myśleć negatywnie, cały czas napędza człowieka do pozytywnego myślenia. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu z mega zaangażowaniem.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (646)

Osoba towarzysząca

(5.0)
miesiąc temu

Pacjent

(5.0)
5 miesięcy temu

Pacjent

(4.0)
5 miesięcy temu
Pokaż więcej