Skopiowane! KRS 0000358654 Menu
4.4
(696 ocen)

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

ul. Dębinki 7, Gdańsk

94% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 696

pokaż więcej

Więcej informacji

Rejestracja telefoniczna: 58 727 05 05

Klinika Chirurgii Onkologicznej
58 349 31 91 - kierownik
58 349 31 90 - sekretariat

Klinika zajmuje się leczeniem chirurgicznym głównie nowotworów przewodu pokarmowego, raka piersi, czerniaka i mięsaków tkanek miękkich. Posiada duże doświadczenie w chirurgicznym i skojarzonym leczeniu raka przełyku.

 

Klinika Hematologii i Transplantologii
Tel. 58 584 43 40

 

Klinika zajmuje się leczeniem pacjentów z chorobami onkohematologicznymi (ostre białaczki, przewlekłe białaczki, chłoniaki agresywne i indolentne, nowotwory mieloproliferacyjne i mielodysplastyczne) oraz innymi chorobami układu krwiotwórczego. Wykonuje ok. 60 przeszczepów rocznie, w tym przeszczepy autologiczne, allogeniczne oraz przeszczepy allogeniczne od dawców niespokrewnionych. Zapewnia kompleksową opiekę hematologiczną w ramach stacjonarnych oddziałów szpitalnych, oddziału dziennego i poradni przyklinicznej.

 

Klinika Onkologii i Radioterapii
Tel: 58 584 45 10

Klinika zajmuje się leczeniem nowotworów złośliwych przy użyciu leków przeciwnowotworowych oraz promieniowania jonizującego. W skład Kliniki wchodzą dwa oddziały szpitalne, dzienny oddział chemioterapii, pracownia brachyterapii, pracownia teleradioterapii, poradnia onkologiczna oraz pracownia tomokomputerowa. W ciągu roku Klinika obejmuje leczeniem ponad 5 tysięcy pacjentów, spośród których większość przechodzi terapię w trybie ambulatoryjnym.

 

 

Klinika Położnictwa i Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej
Tel. rejestracja: 58 584 40 50/60
Klinika zajmuje się leczeniem operacyjnym nowotworów złośliwych kobiecych narządów płciowych. Jako pierwszy ośrodek w Polsce wprowadziła chemioterapię dootrzewnową oraz procedurę chemioterapii perfuzyjnej w hipertermii (HIPEC) w raku jajnika. Przeprowadza operacje laparoskopowe raka szyjki macicy i raka trzonu macicy.

 

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (49)

Pacjent

(5.0)
9 miesięcy temu
Przez cały czas leczenia czułam, że moje zdrowie jest przedmiotem troski najlepszych specjalistów w kraju. Zaangażowanie i wiedza pani doktor Senkus w proces leczenia pacjentów oraz jej zdolności menedżerskie są unikalne. Europejski poziom w zakresie leczenia, wiedzy i doświadczenia personelu, empatia pań pielęgniarek, pomoc w uzyskaniu świadczeń - to wszystko zapewnia Breast Cancer Unit w UCK.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
10 miesięcy temu
Pracują tu cudowni ludzie, pacjent ma poczucie bezpieczeństwa, co jest bardzo ważne w chorobie onkologicznej, na miejscu jest pomoc psychologiczna, wsparcie pacjenckie i rehamenadżer, osoba, która pomaga ogarnąc wszystkie sprawy związane z ZUSem i powrotem do pracy lub przedłużeniem renty. Polecam ten ośrodek, bardzo mi pomogli! Fachowi lekarze - doktor E. Senkus i J. Skokowski, pielęgniarki senologiczne - dedykowane kobietom z rakiem piersi, koordynator.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
10 miesięcy temu
Bardzo sprawna diagnoza i szybkie wdrozenie leczenia. Przemiłe panie pielęgniarki na oddziale chemioterapii- wspierające, życzliwe i troskliwe. Oddział nowoczesny, komfortowy. Dostępne czepki chłodzące, dzięki czemu nie wypadły mi włosy.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (647)

Pacjent

(0.0)
3 miesiące temu

Pacjent

(5.0)
3 miesiące temu

Pacjent

(5.0)
3 miesiące temu
Pokaż więcej