Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
4.2
(5 ocen)
z ostatnich 365 dni

dr n. med. Agnieszka Boratyn-Nowicka

onkolog kliniczny (chemioterapeuta)

80% pacjentów poleca tego lekarza

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 5

Całkowita liczba ocen: 26

pokaż więcej

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (14)

Pacjent

(5.0)
10 dni temu
Pani doktor to wspaniały fachowiec i cudowny człowiek. Piękna ciałem i piękna duszą. Kiedy trafiłam do niej ze zdiagnozowanym złośliwym rakiem jelita grubego, trzymając mnie za rękę powiedziała, że zabijemy tego dziada, żebym była pełna nadziei, bo to da się wyleczyć. Po takiej rozmowie, kiedy lekarz z uśmiechem i patrząc prosto w oczy mówi, że jesteś młoda i silna, to naprawdę wierzysz w to, że wyzdrowiejesz. Jestem dwa lata po leczeniu i operacji. Jestem zdrowa, wierzę, że na dobre. Dziękuję pani doktor.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
22 dni temu
Wizyta u Pani doktor - niepowtarzalna. Udałem się do Pani doktor z ojcem, który ma Czernika oka [dodatkowo doszły przerzuty: wątroba/płuca] – nikt nie dawał już nadziei na leczenie. W trakcie ponad rocznej walki odwiedziłem kilkunastu lekarzy, ale Pani doktor przy nich to „prawdziwy anioł [dot. profesjonalności i podejścia do człowieka]”. Wizyta u Pani doktor to pełen sukces!. Sam miesiącami docierałem do wiedzy na temat czerniaka [Google, wizyty lekarskie, szpitale, fundacje onkologiczne]. Dokładnie wytłumaczyła jaki to rodzaj raka, jakie są jeszcze możliwości leczenia. Potwierdziła moją dotychczasową wiedzę, którą zaczerpywałem od szeregu lekarzy. Rozwiała wiele wątpliwości [sama od siebie, gdyż nawet nie musiałem przedstawiać, co sam już wiem]. Polecam z całego serca. Wiedza Pani doktor jest niesamowita. Podsumowując: iść na wizytę, konsultować co się da, i SŁUCHAĆ co Pani doktor mówi. Dała alternatywy, zastrzyk nadziei i co najważniejsze… motywacje do dalszego działania!
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(1.0)
4 miesiące temu
Moja mama trafiła do dr Boratyn-Nowickiej w 2014 roku ze zdiagnozowanym rakiem piersi. Na początku szybka biopsja, operacja usunięcia guza, chemio i radioterapia. Dokumentacja po zabiegu ostrzega przed potencjalnym przerzutem do kości, co potwierdza też prywatna konsultacja u innego lekarza. O tego momentu mama trafiła pod regularną, stałą opieką pani doktor, wizyty odbywały się najrzadziej co 3 miesiące. Od grudnia 2016 mama podczas kolejnych wizyt skarżyła się dr na bóle nogi. Pani doktor zdiagnozowała rwę kulszową, sugerowała standardowe bóle reumatyczne związane ze zmianą pogody i odsyłała mamę do neurologa i reumatologa. We wrześniu 2017, a więc po 9 miesiącach, mama trafiła do szpitala na inne schorzenie, gdzie przy okazji zdiagnozowano przerzut nowotworu do kości biodrowej. Wtedy, a był już październik, pani "onkolog" poddała mamę kolejnej chemio i radioterapii. Styczniowa (2018) scyntygrafia wykazała rozsianie się nowotworu do obu talerzy biodrowych, prawego przedramienia, żeber, łopatki oraz - niestety - czaszki. Mama przez półtora roku przyjmuje chemio i hormonoterapię. Pani doktor cały czas uspokaja, że zmiany są niewielkie a rokowania dobre, więc wszyscy spokojnie czekamy. W lipcu 2019 mama skarży się na silne bóle głowy, na tomograf czekamy do września, na skierowanie na rezonans do grudnia, ten odbywa się w połowie stycznia. Przez cały ten okres bóle głowy się nasilają. Jeszcze w styczniu mama trafia na SOR, gdzie w ciągu kilku godzin lekarz diagnozuje przerzut do opon mózgowych. Z gotową diagnozą mama udaje się do pani "onkolog", po czym ta stwierdza, że tomograf, który sama zleciła nie jest kluczowym badaniem w diagnozie. Mama zostaje skierowana do leczenia paliatywnego a choroba postępuje. Niestety pani doktor przespała kluczowe 10 miesięcy podczas pierwszego przerzutu a i dalsze leczenie, z punktu widzenia pacjenta onkologicznego, było ślamazarne i opieszałe. Wczoraj pochowaliśmy mamę a pani doktor nie dziękujemy. Tak wygląda w Polsce "szybka ścieżka onkologiczna" oraz opieka dr Boratyn-Nowickiej.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (12)

Osoba towarzysząca

(5.0)
miesiąc temu

Osoba towarzysząca

(5.0)
2 miesiące temu

Pacjent

(5.0)
3 lata temu
Pokaż więcej