Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
3.7
(10 ocen)

dr n. med. Barbara Rossochacka-Rostalska

ginekolog / położny(a)

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 10

pokaż więcej

Ten lekarz pracuje w:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (3)

Pacjent

(5.0)
4 lata temu
Byłam operowana przez Panią Ordynator doktor Barbarę Rossochacką na Oddziale Ginekologii Onkologicznej w DCO we Wrocławiu. Pani doktor jest osobą bardzo życzliwą oraz niezwykle kompetentną. Pomogła i zajęła się mną gdy zjawiłam się dosłownie z "ulicy" bez skierowania, bez karty DILO, z panicznym lękiem o własne zdrowie. Szybko trafiłam na Oddział, operacja odbyła się bez powikłań i z dnia na dzień wracam do pełnej sprawności. Pomimo strasznej ciasnoty i trudnych warunków jakie panują na Oddziale (sale wieloosobowe i jedna łazienka) cały personel medyczny jest niezwykle sprawny, kompetentny i przyjaźnie nastawiony do pacjenta. W każdej chwili można liczyć na fachową pomoc, co daje uczucie bycia tą jedyną szczególną i ważną pacjentką Oddziału. Bardzo dziekuję Pani Ordynator za podjęcie trudnej dla mnie decyzji w moim leczeniu oraz całemu personelowi medycznemu za pracę na najwyższym poziomie w bardzo trudnych warunkach.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
4 lata temu
Wyjątkowe podejście do pacjentek, miła, sympatyczna, a przede wszystkim fachowa. Wspaniały lekarz - specjalista. Wizyta w gabinecie Pani Doktor spełniła moje oczekiwania, zostałam szczegółowo poinformowana o mojej chorobie i planowanym leczeniu. Bardzo polecam konsultacje u Pani Doktor.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
6 lat temu
Byłam pacjentką Dolnośląskiego Centrum Onkologii. Tak dobrej opieki nie doznałam nigdzie wcześniej. Byłam w kilku szpitalach i mam porównanie. Wspaniali lekarze i pielęgniarki pod kierunkiem Pani Ordynator, która mnie operowała. Nie mam słów uznania. Jestem zdrowa chociaż było bardzo ciężko, bo w poprzednim szpitalu nie zoperowali mnie tak jak należy. Miałam uszkodzony moczowód. Na koniec trafiłam na Oddział Ginekologii Onkologicznej, gdzie lekarze uratowali mi życie. Teraz jestem zdrowa i pełna uznania i wdzięczności dla Pani Doktor i całego zespołu. Dziękuję z całego serca za wspaniałą opiekę.
Czytaj dalej

Wszystkie oceny (7)

Pacjent

(0.0)
5 lat temu

Pacjent

(1.0)
5 lat temu

Pacjent

(1.4)
6 lat temu
Pokaż więcej