Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
3.7
(3 oceny)

dr n. med. Edmund Ruzikowski

neurochirurg, neurolog

100% pacjentów poleca tego lekarza

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 3

pokaż więcej

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (3)

Osoba towarzysząca

(5.0)
9 dni temu
Wspaniały lekarz i człowiek, trafiłam do niego na konsultację z mamą aż z Przemyśla. Doktor pokierował, wyjaśnił i dostała mama termin za dwa tygodnie na operację... Gdyby nie jego mądre podejście, cierpliwość i pokierowanie w trudnej sytuacji mama pewnie dalej by czekała i byłoby dużo gorzej. Uwielbiam, szanuję, jesteśmy wdzięczne. Mama żyje już 8 lat po operacji (a było źle ) i ma się dobrze, bo trafiła w ręce ludzi, którzy są fachowcami i chcą jak najlepiej. Polecam każdemu, kto chce trafić w ręce dobrego lekarza i człowieka. POZDRAWIAMY PANIE DOKTORZE I DZIĘKUJEMY ZA SERCE DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH U PANA RATUNKU.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
4 lata temu
Lekarz mi pomógł w ciągu pięciu minut .Wróciłem z kliniki z Niemiec w listopadzie 2015 roku .Trafiliśmy do tego lekarza który mnie uprzejmie przyjął chociaż kończył dyżur nie odmówił mi pomocy. Byłem bez lekarstw bo klinika niemiecka wydała tylko na jeden dzień. Lekarz postawił trafną diagnozę wypisał mi skierowanie do dobrego szpitala. Dzięki temu lekarzowi nie byłem skierowany na operację On mi uratował życie i za to mu Bardzo Serdecznie Dziękuję i Serdeczne Bóg Zapłać Wiara Czyni Cuda
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(1.0)
4 lata temu
Zdecydowanie odradzam lekarza, ktory odmawia konsultacji pacjenta, poniewaz "to nie on operowal"! Lekarz prowadzacy jest na urlopie przez kolejne 3msc nie przyjmuje. Doktor nie mial w poszanowaniu czasu pacjenta, ktory jest tak wazny przy podejrzeniu wznowy guza mozgu.
Czytaj dalej

Wszystkie oceny (0)