Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
4.3
(23 oceny)

dr n. med. Krzysztof Pławski

chirurg onkologiczny, chirurg

100% pacjentów poleca tego lekarza

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 23

pokaż więcej

Ten lekarz pracuje w:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (13)

Pacjent

(5.0)
20 dni temu
Wspaniały człowiek i lekarz. Będąc pod opieką takiego lekarza na pewno łatwiej przechodzi się przez poszczególne etapy leczenia.
Czytaj dalej

Pacjent

(4.5)
3 miesiące temu
Pan doktor jest fachowcem w swojej dziedzinie, zleca szczegółowe badania w razie wątpliwości ( ja trafiłam do niego już z diagnozą z innego szpitala, w którym dostrzeżono tylko jedną zmianę nowotworową, po badaniach w CO w Bydgoszczy okazało się, że mam jeszcze dwie zmiany), po szybkim rozpoznaniu pan doktor skierował mnie na komisję i rozpoczęło się właściwe leczenie i operacje. Szkoda, że nie ma czasu na to, żeby poświęcić więcej czasu pacjentce, bo za drzwiami gabinetu jest zawsze kilkudziesięcioosobowa kolejka, ale to nic, ważne, że kobiety są przyjmowane i szybko wdrażane w proces leczenia.
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(5.0)
3 lata temu
Wspaniały człowiek i lekarz. Rzeczowy, kompetentny i cierpliwy, z wielką dawką empatii. Na szczęście zmiana okazała się niegroźna, jednak ze względu na jej duży rozmiar, było wiele strachu. Ktoś wcześniej napisał, że działa uspokajająco - to święte słowa! Pan Doktor, tłumacząc nam wszystko słowo po słowie, pomógł przetrwać trudne chwile przed zabiegiem i w trakcie pobytu w szpitalu, za co bardzo, bardzo dziękuję w imieniu córki i swoim.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (10)

Pacjent

(5.0)
3 lata temu

Pacjent

(5.0)
4 lata temu

Pacjent

(1.0)
4 lata temu
Pokaż więcej