Skopiowane! KRS 0000358654 Menu
4.2
(36 ocen)

dr n. med. Magdalena Korożan

onkolog kliniczny, radioterapeuta

67% pacjentów poleca tego lekarza

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 36

pokaż więcej

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (4)

Pacjent

(5.0)
2 lata temu
Pani doktor bardzo konkretna i szybko działająca ,nigdy niedalam mi do zrozumienia że może się nie uda a choroba u mnie jest zaawansowana .Postawiła mnie na nogi dosłownie ,Jestem ogromnie jej wdzięczna ,lecz niestety odeszła z placówki w której jestem leczona żal ogromny z tego powodu .Super pani doktor i już
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(1.7)
6 lat temu
Jesteśmy jedynie zadowoleni z rozpisanej dobrej chemii dla mojej Żony. Każdy kontakt żony z panią doktor kończy się załamaniem psychicznym. Doktor wprost informuje, że nie wie jak leczyć, a jednocześnie przy każdej wizycie mówi, że niewiele życia zostało, że nigdy się nie wyzdrowieje i że nic i nikt już pani nie pomoże. Nie wolno pozbawiać ludzi nadziei! Na pierwszej wizycie Korozan poinformowała nas, że żona prawdopodobnie umrze za kilka tygodni i żadna chemia jej nie pomoże. Teraz po 4 chemiach jest poprawa o ponad 30%, a mimo wszystko po raz kolejny na wizycie otrzymaliśmy informację o braku nadziei na walkę z rakiem. Skoro lekarz nie widzi nadziei to dlaczego leczy? Od ręki zmieniliśmy lekarza prowadzącego, aby unikać złamań psychicznych po każdej wizycie.
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(5.0)
7 lat temu
Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie w trakcie chemioterapii i zrozumienie dla choroby mojej córki. Życzymy samych sukcesów w pracy i w życiu osobistym. Jest Pani wspaniałym lekarzem i wiem, że takim Pani Doktor pozostanie.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (32)

Osoba towarzysząca

(5.0)
2 lata temu

Osoba towarzysząca

(1.8)
2 lata temu

Pacjent

(5.0)
4 lata temu
Pokaż więcej