Skopiowane! KRS 0000358654 Menu
4.5
(10 ocen)

dr n. med. Paweł Różanowski

onkolog kliniczny, immunolog

100% pacjentów poleca tego lekarza

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 10

pokaż więcej

Ten lekarz pracuje w:

ul. Garbary 15, Poznań

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (4)

Osoba towarzysząca

(5.0)
8 lat temu
TO wspaniały lekarz!!!Bardzo żałuję że nie ma go już w placówce w której leczyła się moja mama.Zawsze robił wszystko żeby moja mama jak najlepiej zniosła diagnozę i leczenie.Służył pomocą w każdej sytuacji i naprawdę zna się na tym co robi.Mama pokonała nowotwór i jeździ co jakiś czas na badania kontrolne, i powiem że jednak brakuję nam doktora, on zawsze wszystko wytłumaczył powiedział co i gdzie trzeba zrobić.Oczywiście życzę mu Wszystkiego Najlepszego w nowym miejscu i polecam każdemu tego lekarza :)
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
8 lat temu
Szanowny Panie Doktorze, jestem pod ogromnym wrażeniem Pana osoby. Mój brat jest lekarzem i uczestniczył kiedyś w wizycie z Panem, nie przyznał się do swojego zawodu, ale po wizycie powiedział, że takiego lekarza jeszcze nie spotkał, choć 25 lat pracuje w zawodzie. Z powodu nowotworu leczę się już parę lat, przeszedłem kilka ośrodków (min. Łódź, Warszawa) i spotkałem na swojej drodze wielu lekarzy. Każdy, absolutnie każdy z nich mógłby się wiele od Pana nauczyć, choć wielu z nich oceniam naprawdę dobrze i jestem im wdzięczny za opiekę. Dopiero kiedy trafiłem na Pana, pierwszy raz zdecydowałem się, żeby usiąść przy komputerze i napisać tych parę słów, bo nie wiem jak lepiej mógłbym Panu podziękować. Najwyższa klasa, ogromnie rozległa wiedza, wielka pasja i prawdziwie europejski poziom. Pacjenci mówią, że ponoć chce Pan od nas odejść. Cóż, pewnie odchodzi Pan tam, gdzie będzie Panu po prostu lepiej, gdzie będzie się Pan mógł w pełni realizować, ale wierzymy, że stanie się coś, co sprawi, że zostanie Pan z nami. Tomaszów to nie Kraków ani Warszawa, ale tu też są ludzie, którzy Pana potrzebują, może nawet bardziej niż w tych wielkich miastach, które tylko pozornie stwarzają lepsze perspektywy. Często rozmawiamy o Panu, kiedy tak sobie siedzimy i czekamy na chemioterapię, wszyscy dziękują Bogu, że to Pan jest ich lekarzem, ja też. Pewnie Pan tego nie wie, ale nawet panie pielęgniarki czują się bezpieczniej, gdy to Pan ma dyżur. Tak po ludzku, trudno wyobrazić sobie, że któregoś dnia poda mi chemię ktoś inny. I na koniec coś do twórców OnkoMapy... nie wiedzieć czemu jest napisane, że pracuje Pan w Olsztynie, podczas gdy chyba już od roku pracuje Pan dla nas w Tomaszowie (w pięknym i nowoczesnym Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Nu-Med właśnie w Tomaszowie Mazowieckim). I słusznie ktoś w opiniach napisał "niech Pan się (nigdy) nie zmienia". Ja być może wkrótce odejdę, ale niech chociaż ten ślad po mnie zostanie. Z Bogiem Doktorze!
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
9 lat temu
Jestem pacjentką dr. Różanowskiego od sierpnia 2013r.Cenię dr. za kompetencje za podejście do chorego,za to,że w czasie wizyty mam wrażenie,że jestem podmiotem a nie przedmiotem jak to się często spotyka w gab.lekarskich.Mimo zmęczenia stać Go na uśmiech i miłe słowo.Panie doktorze niech Pan się nie zmieni.Pacjenci onkologiczni szczególnie potrzebują takich lekarzy jak Pan
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (6)

Osoba towarzysząca

(5.0)
2 lata temu

Pacjent

(5.0)
6 lat temu

Pacjent

(5.0)
8 lat temu
Pokaż więcej