Rak
Menu
(0 ocen)

dr n. med. Wojciech Jasiński

chirurg onkologiczny, chirurg

Ten lekarz pracuje w:

ul. Powstania Styczniowego 1, Gdynia

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 0

Całkowita liczba ocen: 15

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (3)

Pacjent

(1.0)
rok temu
Sfrustrowany pan w średnim wieku, który nie omieszkal podkreślić , że pracował w wielu miejscach na całym świecie, co jednak w najmniejszym stopniu nie nauczyło go okazywania szacunku do pacjenta, a przede wszystkim człowieka. Prawie dwudziestominutowe spóźnienie spowodowało, że mój limit prawdopodobnie się wyczerpał i nie starczyło już czasu na zdiagnozowanie, a już tym bardziej pobranie zmiany do badania. Z tego co zrozumiałam nie mieszczę się w kręgu pacjentów godnych uwagi doktora, więc nie zasługuję ani na jego uwagę ani szacunek. Do Pana doktora - w gabinecie nie jestem "laską " jak to pan określił, ale "pacjentką ".
Czytaj dalej

Pacjent

(2.9)
3 lata temu
Niestety mam inne wspomnienia po biopsji wykonanej przez tego lekarza o braku empatii nie wspomnę ale cóż wpisy są ciut współczesne więc i może "Pan Doktor " też się zmienił i było by super oby tak dalej.
Czytaj dalej

Pacjent

(4.7)
5 lat temu
Lekarz bardzo spokojny,ccierpliwy, delikatny, interesuje się samopoczuciem pacjenta. Wykonywal biopsję gruboiglowa guzka w piersi. Zrobil to bardzo profesjonalnie, prawie bezboleśnie, odpowiedzial na pytania.
Czytaj dalej

Oceny (12)

Pacjent

(4.9)
rok temu

Pacjent

(5.0)
3 lata temu

Pacjent

(5.0)
3 lata temu
Pokaż więcej