Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
4.0
(20 ocen)

dr n. med. Zbigniew Mentrak

chirurg onkologiczny, chirurg

50% pacjentów poleca tego lekarza

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 20

pokaż więcej

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (10)

Pacjent

(5.0)
3 miesiące temu
Doktor uważnie słuchał mojej historii choroby. Po zbadaniu dokładnie obejrzał i przeanalizował wyniki badań. Taktownie wytłumaczył mi, że nie może mnie operować, ponieważ nie potwierdził diagnozy guza i nie ma sensu wykonywania zbędnych badań diagnostycznych. Polecił kontynuację leczenia u lekarza z odpowiednią dla mojego przypadku specjalizacją. Przerażony człowiek czuje się dobrze w jego obecności, ponieważ jest traktowany w sposób życzliwy, szczery, opiekuńczy, wyrozumiały. Swoim podejściem do pacjenta wzbudza zaufanie. Wyszłam z gabinetu uspokojona i miło zaskoczona, ponieważ bardzo bałam się tej wizyty.
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(1.0)
5 miesięcy temu
Lekarz, który traktuje pacjenta jak zło konieczne. Nie rozumie, co to empatia. Moja siostra usłyszała, że jej stan jest konsekwencją jej rzadkiego kontrolowania piersi - sam wykonywał badania 4 msc wcześniej i ocenił iż wszystko jest w porządku. Odradzam spotkania z tym człowiekiem.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
5 lat temu
Ocalił mi pierś.Jakiekolwiek słowa uznania dla Dr Mentraka nie są w stanie oddać mojej wdzięczności.Dziękuję Panie Doktorze ? M.M.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (10)

Osoba towarzysząca

(2.1)
3 lata temu

Pacjent

(5.0)
4 lata temu

Pacjent

(3.7)
4 lata temu
Pokaż więcej