Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
4.2
(4 oceny)

lek. Arkadiusz Szyszkowski

anestezjolog

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 4

pokaż więcej

Ten lekarz pracuje w:

ul. Kościelna 61, Wieliszew

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (3)

Pacjent

(5.0)
4 lata temu
Niezwyle wyczulony na potrzeby pacjenta uzyskania pełnej informacji o planowanej operacji i jej aspektach; otwarty na pytania i rozumiejący stan psychiczny pacjenta. Godny zaufania
Czytaj dalej

Pacjent

(4.9)
6 lat temu
Po przebytych powikłaniach w trakcie innych zabiegów ze znieczuleniem,panicznie bałam ,się znieczulenia do operacji. Pan doktór , zapytał o najistotniejsze sprawy i moje obawy . w minutę potrafił uspokoić mnie do tego stopnia ,ze nie czułam przez moment obawy o swoje bezpieczeństwo i sposób znieczulenia . Nie potrzebowałam żadnych środków uspokajających przed operacją.ze spokojem spałam w nocy i do momentu gdy obudzono mnie do przejścia na salę operacyjną. Weszłam na nią bez obaw jak na towarzyskie spotkanie . po operacji nie miałam ,żadnych sensacji , nie czułam bólu . właściwie ,gdyby nie sączki i opatrunek ,nie wiedziała bym czy operacja była?Wykonał ją Równie cudownie Dr R. Chmielewski. Nie byłam dobrym obiektem bowiem miałam uczulenia na niektóre środki ijednocześnie potworny kaszel przy trwającym akurat , zapaleniu oskrzeli ,i jak dwa dni póżniej okazało się , zapaleniu płuc.Pełna uznania, podziwiam i jestem ogromnie wdzięczna !
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
6 lat temu
Pan dr anestezjolog o super życzliwym podejściu do pacjenta, taktowny, wzbudzający zaufanie, pozwalał na wypowiadanie wątpliwości a zarazem czułam profesjonalne podejście do całości mojego stanu zdrowia.
Czytaj dalej

Wszystkie oceny (1)

Osoba towarzysząca

(1.9)
6 lat temu