Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
2.7
(10 ocen)

lek. Ewa Ebel

anestezjolog

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 10

pokaż więcej

Ten lekarz pracuje w:

ul. Garbary 15, Poznań

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (8)

Pacjent

(1.3)
miesiąc temu
Bardzo niesympatyczna, zadufana w sobie kobieta. Ego tej pani (celowo z małej litery)maszeruje 5 metrów przed nią! Nie otrzymałam pomocy na którą tak bardzo liczyłam w okropnym bólu nowotworowym. Droga pani czasami wystarczy po prostu być człowiekiem z odrobiną empatii. Żadne szkoły certyfikaty i kursy tego pani nie nauczą....
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(1.5)
11 miesięcy temu
Niesympatyczna i niekulturalna kobieta. Zero empatii wobec pacjenta i jego problemów. To jedyna nieuprzejma pani doktor jaką spotkaliśmy podczas naszej trudnej wędrówki na Garbarach... Jak można w takim miejscu utrzymywać na etacie takiego nieprofesjonalnego doktora?! Unikać !!!
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(1.3)
2 lata temu
Kobieta mega arogancka, kompletnie pozbawiona empatii,zachowuje się jak by pozjadała wszystkie rozumy.Mam wrażenie, że jest tam po to aby denerwować chorych pacjentów wraz z opiekunami.Wyraźnie sprawia jej to przyjemność.Po wizycie u tej pańci człowiek ma cały dzień do kitu. Podczas rozmowy z nią trzeba bardzo się pilnować aby nie powiedzieć jej kilku słów prawdy. Czas na odpoczynek od tak uciążliwych kontaktów z tak głupimi i prymitywnymi pacjentami.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (2)

Osoba towarzysząca

(5.0)
2 lata temu

Pacjent

(5.0)
6 lat temu