Skopiowane! KRS 0000358654 Menu
5.0
(10 ocen)

lek. Ewa Wachuła

onkolog kliniczny

100% pacjentów poleca tego lekarza

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 10

pokaż więcej

Ten lekarz pracuje w:

ul. Powstania Styczniowego 1, Gdynia

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (6)

Pacjent

(5.0)
rok temu
Bardzo dobra Pani doktor. Leczę się już długo, ale jeszcze nie spotkałem tak uprzejmej i miłej Pani. Zainteresowana pacjentem, duża wiedza w swojej profesji. Mam szczęście że trafiłem do Pani doktor. Choruję na raka złośliwego trzustki, i jestem pod opieką Pani doktor.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
2 lata temu
Fantastyczna, dawno takiego lekarza nie spotkałam, podejście do pacjenta cudowne. Wysłucha i wszystko wyjaśni, bez poczucia "co zawracasz głowę". Polecam.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
2 lata temu
Cudowny, wspaniały Lekarz. Osoba pełna ciepła, empatii, zrozumienia, cierpliwości - Anioł. Zawsze ma czas dla pacjenta i zawsze to jego dobro jest najważniejsze. Nawet w ciężkiej chorobie cieszy każda wizyta w gabinecie. Spotkanie z Panią Doktor jest swoistym rodzajem dobroczynnej terapii dla duszy. Z perspektywy kilku lat leczenia pod opieką Pani Doktor, mogę wyrazić wielki szacunek i ogromne uznanie dla niebywałej wiedzy medycznej, wykorzystywanej i stosowanej na wszelkie możliwe i dostępne sposoby, co potwierdzają ze wszech miar najstaranniej zaplanowane, dostosowane i dobrane dla każdego pacjenta metody i ścieżki leczenia oraz terapie. Każdemu pacjentowi życzę spotkania na swojej drodze TAKIEGO DOKTORA. Dziękuję za wszystko Pani Doktor!
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (4)

Osoba towarzysząca

(5.0)
2 lata temu

Pacjent

(5.0)
6 lat temu

Pacjent

(5.0)
8 lat temu
Pokaż więcej