Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
4.8
(15 ocen)

lek. Katarzyna Konat

radioterapeuta

100% pacjentów poleca tego lekarza

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 15

pokaż więcej

Ten lekarz pracuje w:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (3)

Pacjent

(5.0)
9 miesięcy temu
Pani Doktor ma zawsze przemyślane i uzasadnione decyzje pod względem leczenia, co daje poczucie bezpieczeństwa, a tym samym daje zaufanie i komfort psychiczny.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
4 lata temu
Szanowna Pani Doktor, Pragne niniejszym przekazac wyrazy wdziecznosci za podanie mi pomocnej dloni w trudnych chwilach mego niekrotkiego juz zycia. Doceniam w pelni szeroka wiedze, profesjonalizm Pani Doktor (oczywiscie z punktu widzenia pacjenta) i wysoka kulture. Dziekuje za Pani cierpliwosc, wyrozumialosc, delikatnosc i takt. I za usmiech. Z powazaniem Andrzej Motriuk
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
4 lata temu
Było to pierwsze moje zetknięcie się ze szpitalem w moim życiu. Zdiagnozowano u mnie nowótwor złosliwy i zaproponowano skojarzoną terapie (teleradio+brachy). Trafiłem pod opiekę pani doktor Katarzyny Konat. Zaprojektowala proces terapii, ustaliła parametry i nadzorowała jej przebieg. Była w stałym kontakcie ze mną przez całe sześć tygodni, gotowa do udzielenia pomocy w każdej chwili. O kompetencjach pani doktor niech świadczy fakt, iż po sześciu tygodniach od zakończenia leczenia nie zauważam żadnych negatywnych skutków ubocznych i wszystkie funkcje organizmu wróociły do normy a wyniki analiz laboratoryjnych są bardzo dobre. W kontakcie z pacjentem pani doktor jest rzeczowa i stanowcza ale i taktowna, a przekazy są jasne i precyzyjne. A w ogóle jest bardzo kulturalna, subtelna i zawsze uśmiechnieta. A. M.
Czytaj dalej

Wszystkie oceny (12)

Pacjent

(5.0)
4 lata temu

Pacjent

(5.0)
4 lata temu

Pacjent

(5.0)
4 lata temu
Pokaż więcej