Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
5.0
(8 ocen)

lek. Marek Porzegowski

chirurg

100% pacjentów poleca tego lekarza

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 8

pokaż więcej

Ten lekarz pracuje w:

ul. Garbary 15, Poznań

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (5)

Osoba towarzysząca

(5.0)
rok temu
Dzięki panu doktorów i mąż jest zdrowy i jesteśmy mu bardzo wdzięczni bo bezinteresownie pokierował tak sprawą, żeby ratować młodego człowieka, gdzie inni rozkładali ręce. Życzę, aby każdy chory miał możliwość leczenia przez takich specjalistów:)
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(5.0)
3 lata temu
Z całego serca polecam Państwu tego doktora,bo jest to lekarz z pewnością z powołania, z sercem na dłoni. Pan Doktor Porzegowski zajmował się tatą na oddziale onkologicznym w szpitalu (Poznań,WCO Garbary), jest człowiekiem wielkiego serca gdyż do końca, mimo kiepskich szans, mimo podeszłego wieku pacjenta(78) walczy o pacjenta jak lew. Przeprowadził dwie bardzo ciężkie, poważne operacje tzw. wysokiego ryzyka. Wg mnie ma złote ręce i złote serce. W bardzo delikatny, empatyczny acz klarowny sposób tłumaczy wszystko odnośnie pacjenta. Pomimo wielu tytułów jest osobą skromną. Zawsze będziemy Pana Doktora ciepło wspominać. Córka Pacjenta
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
4 lata temu
Lekarz o wielkim sercu .Oddany w pelni choremu ,w sposob szczegolny dociera do chorego .Nie zbywa .Malo jest takich lekarzy jak pan Doktor .Ciesze sie ze trafilam pod opieke wlasnie pana.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (3)

Pacjent

(5.0)
5 lat temu

Pacjent

(5.0)
6 lat temu

Osoba towarzysząca

(5.0)
6 lat temu