Skopiowane! KRS 0000358654 Menu
5.0
(3 oceny)

lek. med. Alberto Puerto Cardozo

chirurg onkologiczny, chirurg

100% pacjentów poleca tego lekarza

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 3

pokaż więcej

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (3)

Pacjent

(5.0)
2 lata temu
Doktor Alberto Puerto Cardozo jest wspaniałym lekarzem i przemiłym, pełnym empatii człowiekiem. Potrafi mądrze postawić diagnozę i skierować pacjenta onkologicznego na właściwą drogę leczenia. Przeszłam dwie operacje onkologiczne. Nawet będąc pod opieką innych onkologów w szpitalu, przychodziłam do Pana doktora na konsultacje, aby się upewnić, że sposób leczenia jest odpowiedni dla mnie. Dziękuję Doktorze za to, że wychodziłam z Pana gabinetu z nadzieją i otuchą.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
6 lat temu
Wspaniały lekarz, świetny specjalista chirurgii onkologicznej.Wykazuje olbrzymią wiedzę i profesjonalizm. Odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania,rozwiewa wątpliwości, uspokaja. A poza tym pan doktor jest niezwykle kulturalnym, sympatycznym i ciepłym człowiekiem, pełnym empatii dla pacjenta. Gorąco polecam!!!
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(5.0)
7 lat temu
Gorąco polecam dr Puerto, bardzo miły, rzeczowy lekarz, dokładnie informuje zarówno pacjenta przed zabiegiem o zakresie działań jak również rodzinę po przeprowadzonej operacji. Odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco, poświęca tyle czasu na rozmowę ile wymaga tego pacjent czy też jego rodzina. Gorąco polecam
Czytaj dalej

Wszystkie oceny (0)