Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
3.1
(31 ocen)

lek. Olga Urbanowska-Domańska

onkolog kliniczny

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 31

pokaż więcej

Ten lekarz pracuje w:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (9)

Osoba towarzysząca

(5.0)
6 miesięcy temu
Pani doktor przyjęła mojego męża w ciężkim stanie w bardzo zaawansowanym stadium choroby... nie odpuściła, zbadała to co było zbadane wcześniej, ponieważ jej wiedza nie pozwalała na to, aby zgodzić się z postawioną diagnozą... reasumując być może nie każdy jest ckliwy empatyczny i ,,kocha delfiny” - mnie tez sprowadziła na ziemię, ale dzięki niej mój mąż żyje, a ja razem z nim. Pozdrawiam serdecznie Jakowicz-Podziawo żona Mariusza :)
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(1.0)
10 miesięcy temu
Żle oceniła stan zdrowia mojej mamy, skierowała na bardzo silną chemię, starej generacji, opryskliwa. Wygłaszała kategoryczne i bardzo dołujące opinie na temat chorób współistniejących, które są poza jej kompetencjami, doprowadzając mamę do depresji. NIE POLECAM
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(1.0)
4 lata temu
Potwierdzam wcześniejsze negatywne opinie o tej pani. Opryskliwa, niemiła, podczas wizyty żuła gumę. Pomimo zgłaszanych dolegliwości nawet taty nie zbadała!!! Byle szybciej, następny proszę. Stan zdrowia taty w ogóle jej nie interesował. Zero empatii. Zastosowane leczenie nie przyniosło żadnego efektu, dopiero kiedy zmieniliśmy lekarza na pana doktora z sąsiedniego gabinetu, to z tatą jest lepiej. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM KONTAKTU Z TĄ PANIĄ.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (22)

Osoba towarzysząca

(1.0)
miesiąc temu

Osoba towarzysząca

(1.0)
miesiąc temu

Osoba towarzysząca

(1.0)
2 miesiące temu
Pokaż więcej