Skopiowane! KRS 0000358654 Menu

Zagłosuj w konkursie na szpital i lekarza dziesięciolecia

Dowiedz się więcej o konkursie
5.0
(5 ocen)

lek. Piotr Stępniewski

trakochirurg

100% pacjentów poleca tego lekarza

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 5

pokaż więcej

Ten lekarz pracuje w:

ul.Ogrodowa 12, Białystok

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (5)

Pacjent

(5.0)
2 miesiące temu
PAN PIOTR STĘPNIEWSKI JEST LEKARZEM POSIADAJĄCYM DUŻO EMPATII DO PACJENTEK. ODPOWIADA NA WSZYSTKIE PYTANIA. JEST BARDZO CIERPLIWY. PRZED OPERACJĄ MASTEKTOMII WSZYSTKO CIERPLIWIE MI WYTŁUMACZYŁ. BARDZO JESTEM WDZIĘCZNA ZA WSZYSTKO. TO LEKARZ GODNY POLECENIA.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
rok temu
Serdecznie polecam Pana doktora. Miałam zakładany port 18.01.22 i właśnie trafiłam na doktora. Wcześniej nie znałam go, bo jestem z Suwałk. Przemiły człowiek, z super podejściem do pacjenta. Człowiek z powołania. Polecam każdemu. Beata
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
rok temu
Świetny lekarz i człowiek. Dziękuję, że trafiłem na Niego. Jestem dość młodym pacjentem onkologicznym (32 lata) i byłem pełen obaw co do mojego leczenia, a przede wszystkim strachu związanego z nowotworem. Gdy trafiłem do dr Stępniewskiego, strach zamienił się w walkę o samego siebie. Rzeczowy, zdecydowany, miły i przychylny lekarz mający bardzo dobry kontakt z pacjentem. Gdy leżałem w szpitalu, doktor zainteresowany był moim losem przed i po operacji, wtedy wiedziałem że nie jestem sam! Nie miałem wcześniej większego kontaktu z lekarzami (prócz rodzinnego). Ale takiego, jak dr Piotr Stępniewski, życzę każdemu. Tłumaczy, doradzi, szybko skieruje na badania, oby więcej tak wspaniałych lekarzy w Polsce!
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (0)