Skopiowane! KRS 0000358654 Menu

Zagłosuj w konkursie na szpital i lekarza dziesięciolecia

Dowiedz się więcej o konkursie
5.0
(27 ocen)

lek. Paweł Pikiel

chirurg onkologiczny, chirurg

100% pacjentów poleca tego lekarza

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 27

pokaż więcej

Ten lekarz pracuje w:

ul. Powstania Styczniowego 1, Gdynia

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (17)

Osoba towarzysząca

(5.0)
rok temu
Najcudowniejszy z lekarzy jakich znam!!! Profesjonalny, z ogromną wiedzą, empatyczny, troskliwy, sympatyczny, ciepły człowiek! Prawdziwy lekarz z powołania! Uratował życie mojej Mamie i już zawsze będę Jemu za to wdzieczna <3
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
rok temu
Cudowny Lekarz! Przyszłam do niego z wyrokiem śmierci, jak się wtedy czułam, a Pan Doktor od razu przystąpił do działania. W ekpresowym tempie przeprowadzone badania, zapisy, wyniki, przyjęcie do szpitala. Dzięki szybkiej reakcji jestem zdrowa i szczęśliwa. Polecam Pana Doktora całym sercem. Kompetentny, ciepły, zainteresowany osobą, a nie tylko znudzony kolejnym "przypadkiem".
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
rok temu
Już trzeci raz trafiłam do dr Pawła Pikiela. Mam jak najlepsze zdanie o doktorze. Tak się złożyło, że tym razem musiałam dłużej poleżeć na oddziale i proszę mi wierzyć, że do dziś nie ma słów jak doktor się starał, często przychodził interesując się moim stanem, mówił jak mam postępować, pytał o każdy szczegół mojego samopoczucia. Wiem, że również w dni wolne od pracy dzwonił do lekarza dyżurującego i konsultował w mojej sprawie. Po przyjściu do pracy z samego rana już był w mojej sali i pytał jak się czuję. Nie będę opisywała szczegółów, natomiast chcę powiedzieć, że to najlepszy lekarz jakiego znam. Ufam Mu w stu procentach i wiem, że zrobi wszystko, by wyprowadzić pacjenta z dołka psych., jak i z choroby jeśli tylko może. Bardzo, bardzo dziękuję panu za cierpliwość, pomoc, zainteresowanie, leczenie, a przede wszystkim widać, że jest to człowiek, który lubi ludzi. Polecam pana doktora z czystym sumieniem wszystkim, którzy w trudnych chwilach wątpią, czy jest ktoś, kto im pomoże. Tak, dr Pikiel jest po prostu fantastyczny!!! Aleksandra B.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (10)

Pacjent

(5.0)
8 dni temu

Pacjent

(5.0)
rok temu

Pacjent

(5.0)
rok temu

Pacjent

(5.0)
5 lat temu

Pacjent

(5.0)
6 lat temu

Pacjent

(5.0)
7 lat temu

Pacjent

(5.0)
7 lat temu

Pacjent

(5.0)
8 lat temu

Pacjent

(5.0)
8 lat temu

Pacjent

(5.0)
8 lat temu