Skopiowane! KRS 0000358654 Menu
4.2
(81 ocen)

Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego

ul. Sokołowskiego 4, Wałbrzych

81% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 81

pokaż więcej

Więcej informacji

Rejestracja: (74) 64 89 742

Centrala: (74) 64 89 679

 

W szpitalu funkcjonuje:

Oddział Onkologiczny

Oddział Hematologiczny

Oddział Chemioterapii Dziennej: odcinek onkologiczny i odcinek hematologiczny

Oddział Chirurgii Onkologicznej

Programy lekowe realizowane w placówce

  • B.4. Leczenie chorych na raka jelita grubego
  • B.5. Leczenie chorych na raka wątrobowokomórkowego lub raka dróg żółciowych
  • B.6. Leczenie chorych na raka płuca oraz międzybłoniaka opłucnej
  • B.9.FM. Leczenie chorych na raka piersi
  • B.10. Leczenie pacjentów z rakiem nerki
  • B.50. Leczenie chorych na raka jajnika raka jajowodu lub raka otrzewnej
  • B.52. Leczenie chorych z płaskonabłonkowym rakiem narządów głowy i szyi
  • B.56. Leczenie chorych na raka gruczołu krokowego
  • B.58. Leczenie chorych na raka przełyku połączenia żołądkowo-przełykowego i żołądka
  • B.85. Leczenie pacjentów z gruczolakorakiem trzustki
  • B.141.FM. Leczenie pacjentów z rakiem urotelialnym
  • B.148. Leczenie chorych na raka endometrium
  • B.159. Leczenie chorych na raka szyjki macicy

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (46)

Osoba towarzysząca

(4.8)
wczoraj
Bardzo dobra placówka, która zapewnia kompleksowe leczenie w rejonie. Kadra oddziału chemioterapii jest niezwykle kompetentna i empatyczna. Szpital oferuje najnowocześniejsze leczenie: chemioterapię i radioterapię. Na oddziale oferowane jest dodatkowe wsparcie - pracuje psycholog i dietetyk, oferowane są chłodzące rękawiczki, poduszki. Pracownicy i Pacjenci włączają się w działania skierowane do społeczności chorych onkologicznie. Szpital ostatnio uruchomił pracownie badań genetycznych, a w przyszłym roku oddziały zostaną przeniesione do nowego budynku, co poprawi komfort leczenia.
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(5.0)
2 dni temu
Jestem pod wrażeniem organizacji pracy i zaangażowania całego zespołu. Dziękuję w imieniu mamy za profesjonalną opiekę i empatyczne podejście
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
14 dni temu
Super placówka, serdecznie polecam.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
3 miesiące temu
W badaniach genetycznych wykryto u mnie mutację BRCA1. W szpitalu bez problemu została wykonana mastektomia z rekonstrukcją oraz późniejsze kontrole. Wszystko przebiegło bardzo dobrze, bardzo polecam szpital i oddział onkologiczny.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
3 miesiące temu
Bardzo dobra opieka na każdym etapie choroby. Żyje dzięki tej placówce!!!
Czytaj dalej

Pacjent

(4.8)
3 miesiące temu
Leczę się w tym szpitalu od 12 lat. Rak piersi. To już moja trzecia wznowa. Żyje dzięki lekarzom i pielęgniarkom z oddziału onkologii (dr Annie Sokołowskiej i jej zespołowi) i z oddziału chirurgii onkologicznej (dr Paweł Pyka i jego zespół). Dzięki nim potrafię z optymizmem patrzeć w przyszłość.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
3 miesiące temu
Szybkie leczenie przy założonej karcie DiLO. Świetni onkolodzy.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
3 miesiące temu
Jako pacjentka onkologiczna oceniam szpital na 5, wcześniej leczyłam się we Wrocławiu, lecz tu wykonano mi szybciej operację.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
3 miesiące temu
Personel na najwyższym poziomie medycznym i z empatycznym podejściem do pacjenta
Czytaj dalej

Pacjent

(4.8)
3 miesiące temu
Zaangażowany personel. Warunki mogłyby być lepsze, ale podobno to wkrótce ma się zmienić.
Czytaj dalej
1 2 3 4 5 > >>

Wszystkie oceny (35)

Osoba towarzysząca

(5.0)
14 dni temu

Pacjent

(4.0)
16 dni temu

Pacjent

(5.0)
2 miesiące temu
Pokaż więcej