Skopiowane! KRS 0000358654 Menu
4.8
(16 ocen)

Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy

Seminaryjna 1, Bydgoszcz

100% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 16

pokaż więcej

Więcej informacji

Centrala: 52 32 56 600

                52 32 56 700

Oddział Chirurgii Klatki Piersiowej i Nowotworów - W Centrum znajduje się oddział torakochirurgiczny, który jest jedynym w Regionie Kujawsko-Pomorskim ośrodkiem, który ma możliwości kompleksowego leczenia i diagnostyki chorób śródmiąższowych, gruźlicy płuc, rozedmy pęcherzowej oraz urazów klatki piersiowej. Szpital wykonuje wszystkie typy planowych operacji z zakresu tchawicy, oskrzeli, płuc, przełyku, przepony, guzów śródpiersia i ściany klatki piersiowej.

Oddział Onkologiczno - Pulmonologiczny z Chemioterapią - Oddział prowadzi diagnostykę i leczenie schorzeń układu oddechowego ze szczególnym uwzględnieniem chemioterapii nowotworów układu oddechowego (raka płuc i międzybłoniaka opłucnej). 

Oddział Kliniczny Chorób Płuc, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej - W Oddziale Klinicznym wykonuje się pełną diagnostykę i leczenie m.in. nowotworów złośliwych narządów oddechowych i klatki piersiowej, nowotworów niezłośliwych, nowotworów o niepewnym lub nieznanym charakterze.

 

Programy lekowe realizowane w placówce

  • Program lekowy - leczenie niedrobnokomórkowego raka płuca

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (4)

Pacjent

(5.0)
rok temu
Szpital bardzo przyjazny dla chorego, bardzo dobrze zorganizowany. Polecam
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
2 lata temu
Super cały oddział, lekarze, pielęgniarki i cały personel pomocniczy. Specjalne podziękowania dla Pana Macieja Dancewicza ordynatora oddziału za przeprowadzone zabiegi operacyjne moje i mojej żony w 2020 roku. Życzymy dalszych udanych sukcesów w pracy zawodowej i życiu prywatnym wdzięczni z pacjenci z Torunia.
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(5.0)
2 lata temu
Mój Tata leczył w tym szpitalu nowotwór płuc. Kilka lat życie zostało przedłużone. Do ostatnich swoich dni chciał tylko wracać do tego szpitala. Bardzo ufał lekarzom i pielęgniarkom w tym szpitalu. Do końca jego chwil obsługa profesjonalna.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (12)

Pacjent

(5.0)
rok temu

Pacjent

(5.0)
rok temu

Osoba towarzysząca

(5.0)
2 lata temu
Pokaż więcej