Rak
Menu
3.5
(9 ocen)

Szpital im. M. Kopernika w Łodzi

ul. Pabianicka 62, Łódź

67% pacjentów poleca tę placówkę

Więcej informacji

Informacja: 689 50 00
Izba Przyjęć: rejestracja (przyjęcia pacjentów) : 42 689 54 10
rejestracja: 42 689 56 23
rejestracja: 42 689 56 24
rejestracja: 42 689 56 26
rejestracja: 42 689 56 27
rejestracja: 42 689 56 28
rejestracja: 42 689 56 29

W szpitalu działają następujące oddziały:

 • Oddział Chemioterapii Nowotworów z Pododdziałem Chemioterapii Jednego Dnia – Klinika Chemioterapii Nowotworów - Posiada 31 łóżek i 21 stanowisk dziennej chemioterapii. Studenci Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi za pomysł na wystrój Pododdziału otrzymali nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
 • Oddział Ginekologii Onkologicznej i Chirurgii Onkologicznej - Prowadzi leczenie operacyjne nowotworów złośliwych z dziedziny ginekologii, chirurgii onkologicznej i chirurgii piersi (w tym rekonstrukcje piersi). W 2014 roku oddział został gruntownie zmodernizowany oraz wyposażony w nowoczesny sprzęt. Posiada 1-3-osobowe sale z oddzielnymi węzłami sanitarnymi.
 • Oddział Chirurgii Klatki Piersiowej, Nowotworów i Rehabilitacji Oddechowej - Działa od 1996 roku i obecnie posiada 29 łóżek. Wyposażony jest w nowoczesną aparaturę, która umożliwia szybkie badania diagnostyczne w chorobach nowotworowych klatki piersiowej (m.in. EBUS, EUS, TBAC).
 • Dwa oddziały chirurgii onkologicznej
 • Oddział Laryngologii Onkologicznej
 • Klinika Nowotworów Głowy i Szyi
 • Oddział Chorób Rozrostowych
 • Oddział Hematologii (oddzielny budynek, ul. Ciołkowskiego 2)
 • Oddział Radioterapii i Onkologii Ogólnej
 • Oddział Radioterapii
 • Oddział Brachyterapii
 • Oddział Medycyny Paliatywnej

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 9

Całkowita liczba ocen: 245

pokaż więcej

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (39)

Pacjent

(1.6)
wczoraj
Mając wiedzę taką jak mam teraz na temat lekarzy, leczenia, badań, podejścia do pacjenta itd nigdy nie zdecydowałabym się na ten szpital.
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(2.2)
4 miesiące temu
Nie oceniam terapii, nie wiem czy była optymalna, ale lekarze prawie zawsze sprawiali wrażenie że pacjent im przeszkadza. Trudno było się dowiedzieć jaki jest plan leczenia, a właściwie to raczej go nie było. Organizacja pracy tragiczna, czas oczekiwania bardzo długi zarówno na badania jak i na wizyty kontrolne. Nie sposób doprosić się o skierowanie na oddział paliatywny, co chyba powinno być oczywiste, w sytuacji gdy nie ma już możliwości dalszego leczenia. Pacjent cierpi, ale onkolog informuje że on nie może pomóc. Jedynie wystrój szpitala jest przyzwoity, ale chyba jednak nie tak istotny, no ale jakiś pozytyw znalazłam jednak. Nie polecam tego szpitala, jeśli możecie wybrać inny szpital to tak zróbcie, bo trudno sobie wyobrazić gorszą placówkę.
Czytaj dalej

Pacjent

(2.3)
rok temu
Zły stosunek lekarza operującego do pacjęta. Zero kontaktu, na moje pytanie nie otrzymałam żadnej odpowiedzi a wręcz słyszałam: za dużo pani pyta. Dr. który mnie operował nawet raz nie doszedł do mnie by powiedziedzić jak dalej mam postępować. Nie dość, że nie zrobiono badania śródoperacyjnego to jeszcze po operacji lekarz operujący i drugi towarzyszący przy operacji , wręcz unikali mnie. Leżałam na sali z innymi chorymi i lekarze którzy się nimi opiekowali przychodzili i rozmawiali z nimi...ze mną nikt nie rozmawiał.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Oceny (206)

Osoba towarzysząca

(4.2)
wczoraj

Osoba towarzysząca

(5.0)
7 dni temu

Pacjent

(4.9)
miesiąc temu
Pokaż więcej