Skopiowane! KRS 0000358654 Menu
4.8
(46 ocen)

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny

Madalińskiego 25, Warszawa

93% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 46

pokaż więcej

Więcej informacji

tel. 22 45 12 600

W szpitalu funkcjonuje:

Oddział Onkologii Klinicznej

Prowadzi diagnostykę oraz pełnoprofilowe leczenie systemowe chorób nowotworowych. Specjalizuje się w nowotworach piersi oraz kobiecego układu płciowego, ale leczy również inne typy nowotworów, u kobiet i mężczyzn. Prowadzi chemioterapię jednodniową oraz w ramach hospitalizacji. Od października 2017 roku szpital oferuje pacjentkom czepki chłodzące zapobiegające utracie włosów w trakcie chemioterapii. 
Konsultacje onkologiczne i kwalifikacja do chemioterapii prowadzone są w trybie pilnym. 

Oddział Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcji Piersi

Prowadzi leczenie chirurgiczne wszystkich nowotworów, a specjalizuje się w raku piersi. Wykonuje operacje oszczędzające z zastosowaniem technik onkoplastycznych, operacje radykalne gruczołu piersiowego, również z jednoczasową lub opóźnioną rekonstrukcją oraz operacje rekonstrukcyjne gruczołu piersiowego po przebytych wcześniej amputacjach z wykorzystaniem tkanek własnych (np. płat LD) lub / i implantów. 

Oddział Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej

Zapewnia profilaktykę, diagnostykę i skuteczne leczenie w pełnym zakresie schorzeń ginekologicznych, obejmujących m.in.: Nowotwory narządów rodnych (szyjki macicy, jajowodu, jajnika, trzonu macicy (endometrium), sromu).

Programy lekowe realizowane w placówce

  • Program lekowy - leczenie raka piersi
  • Program lekowy - leczenie chorych na zaawansowanego raka jajnika
  • Program lekowy - leczenie podtrzymujące olaparybem chorych na nawrotowego platynowrażliwego zaawansowanego raka jajnika raka jajowodu lub pierwotnego raka otrzewnej

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (21)

Pacjent

(5.0)
miesiąc temu
Miałam operację onkologiczną raka piersi. Wszystko jest zorganizowane perfekcyjne. Pani doktor Karolina Łochocka- Cibor zajęła się moim problemem z dużym zaangażowaniem. Panie w recepcji bardzo mile i pomocne jak również pielęgniarki na oddziale. Doceniłam ten szpital jak zostałam skierowana na Ursynów na radioterapię, przeżyłam szok. Jestem szczęściara, że trafiłam do szpitala im. Świętej Rodziny na Madalińskiego. Dziękuję bardzo za pomoc i opiekę w tym trudnym czasie.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
10 miesięcy temu
Jestem po.nowotworze tarczycy. Opieka super o przyjazna. Również polecam porodówkę, bo z nimi przywitałam swojego syna, na którego czekałam 6 lat.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
10 miesięcy temu
Bardzo dobra I profesjonalna opieka.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (25)

Pacjent

(5.0)
10 miesięcy temu

Pacjent

(5.0)
rok temu

Pacjent

(4.8)
rok temu
Pokaż więcej