Rak
Menu
4.4
(6 ocen)
z ostatnich 365 dni

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego SUM

ul. Ceglana 35, Katowice

100% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 6

Całkowita liczba ocen: 121

pokaż więcej

Więcej informacji

CENTRALA (informacja) tel. +48 32 35 81 200

Zapisy na wizyty lekarskie i badania diagnostyczne:
tel. 32 3581 498
tel. 32 3581 499

W zakresie onkologii w szpitalu działa:

  • Oddział Chirurgii Onkologicznej - Wykonuje operacje w leczeniu nowotworów piersi (w tym zabiegi oszczędzające i zabiegi onkoplastyczne), nowotworów przewodu pokarmowego, zabiegi na układzie chłonnym, zabięgi w obrębie skóry (w tym leczenie czerniaka), operacje tarczycy.
  • Oddział Onkologii Klinicznej - Powstał w 2013 roku i dysponuje 7 łóżkami stacjonarnymi oraz 9 stanowiskami do podawania chemioterapii w trybie jednodniowym. Zajmuje się leczeniem chorych na nowotwory lite: rak piersi, rak trzustki, rak płuca, rak narządu rodnego, rak pęcherza, nowotwory neuroendokrynne, nowotwory głowy i szyi i inne. Stosuje chemioterapię, leczenie hormonalne i wspomagające oraz terapie celowane w skojarzeniu z chemioterapią i radioterapią.
  • Oddział Endokrynologii i Nowotworów Neuroendokrynnych - Zajmuje się diagnostyką i leczeniem nowotworów / guzów neuroendokrynnych (NEN/NET).
  • Oddział Radioterapii

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (43)

Pacjent

(5.0)
17 dni temu
Jestem pod wielkim wrażeniem empatii personelu, szczególnie lekarzy i techników radiologii. Przemili i sympatyczni ludzie, uczynni, gotowi nieść pomoc.
Czytaj dalej

Pacjent

(4.9)
8 miesięcy temu
Placówka wyjątkowo przyjazna pacjentom w każdym aspekcie,personel oprócz kompetencji na najwyższym poziomie otwarty na potrzeby pacjenta, empatyczny,umiejący stworzyć niemak domową atmosferę. Pacjent czuje opiekę i troskę na każdym etapie leczenia.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
11 miesięcy temu
Placówka w której byłam leczona spełnia oczekiwania wielu pacjentów. Pracują w niej fachowcy, którzy uważają, że choroba nowotworowa jest do opanowania i wyleczenia.Wierzą w to co robią. Liczy się pacjent i o to chodzi. Wspaniała Pani psycholog- Jadwiga:) Dziękuję za wszystko
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (78)

Pacjent

(4.0)
8 dni temu

Pacjent

(3.8)
23 dni temu

Pacjent

(3.6)
23 dni temu
Pokaż więcej