Rak
Menu
(0 ocen)
z ostatnich 365 dni

dr hab. n. med. Tomasz Jastrzębski

chirurg onkologiczny, chirurg

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 0

Całkowita liczba ocen: 12

Ten lekarz pracuje w:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (4)

Osoba towarzysząca

(5.0)
3 lata temu
Bardzo kempetentny i dobrze komunikujacy sie lekarz. Dobra kwalifikacja do leczenia a coza tym idzie skuteczność. Niezrozumiałym jest dlaczego GUM zrezygnował z metody którą Prof. Jastrzebski skutecznie laczył - czyli operacji śluzaka rzekomego HIPEC. Lekarz godny polecenia.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
4 lata temu
Mój najlepszy lekarz- pierwszy raz (ze względu na schorzenie)zetknęłam się z Panem Doktorem w 2008 r.,i ostatnio w 2014 r. (od tego roku) jestem na stałe pacjentką Pana Doktora. Jest to człowiek wielkiego Formatu-wybitny specjalista ,bardzo przyjazny i na widok Doktora -przestaje boleć,czuję się zdrowa.Polecam każdemu,kto boi się raka,przy Panu doktorze wszystko staje się normalne ,tzn.,że z rakiem można być i żyć.
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(5.0)
5 lat temu
Bardzo miły i kompetentny! Człowiek godny zaufania. Świetny specjalista! Bardzo dobry kontakt! Operował moją mamę. Dziękuję za opiekę nad mamą i za cenny czas, który poświęcał Pan na tłumaczenie przebiegu jej leczenia! Specjalista godny polecenia osobom potrzebującym pomocy fachowca!!!! Gorąco pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (8)

Pacjent

(3.2)
5 lat temu

Pacjent

(5.0)
5 lat temu

Pacjent

(5.0)
5 lat temu
Pokaż więcej