Rak
Menu
(0 ocen)
z ostatnich 365 dni

dr n. med. Aleksandra Król

endokrynolog

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 0

Całkowita liczba ocen: 5

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (3)

Pacjent

(5.0)
2 lata temu
Pani dr jest miłą i ciepłą osobą. Leczę się na fundusz,pomimo przyjmowania wielu pacjentów zawsze czuję się jak na prywatnej wizycie. Pod opieką Pani dr czuję się bezpiecznie.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
6 lat temu
Dr Aleksandra Król jest wspaniałym i kompetentnym lekarzem z powołania. Dzięki Niej, po dwóch wcześniejszych stratach ciąż, mamy w końcu wspaniałą córkę. Winowajcą była tarczyca, ale żaden inny lekarz (a było ich kilku) nie wpadł na to, że tarczyca może być winowajcą niemożności utrzymania ciąży. Dopiero Pani dr robiąc odpowiednie badania stwierdziła schorzenie tarczycy i poprowadziła moją ciążę tak, że przebiegła bez komplikacji i córeczka urodziła się zdrowa. Aktualnie biorę leki, robię badania kontrolne i wszystko jest dobrze. Dziękuję Pani Doktor za wszystko i polecam tego wspaniałego, ciepłego, empatyczngo i posiadającego ogromną wiedzę, lekarza. Małgorzata z Katowic
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
6 lat temu
Po przeczytaniu mojej wstępnej diagnozy (tomograf), bardzo źle rokującej, pani doktor nie bacząc na czas oczekiwania i terminy natychmiast się mną zajęła, zrobiła niezbędne badania, fachowo wyjaśniła sytuację, a przede wszystkim sprawiła, że poczułam się naprawdę pacjentem a nie numerem statystycznym.Dzięki jej zrozumiałym dla mnie wyjaśnieniom zapomniałam co to jest strach i za to jej bardzo dziękuję, pacjentka Elżbieta z Zabrza.
Czytaj dalej

Wszystkie oceny (2)

Pacjent

(5.0)
3 lata temu

Pacjent

(4.7)
5 lat temu