Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
(0 ocen)
z ostatnich 365 dni

dr n. med. Bożena Cybulska-Stopa

onkolog kliniczny (chemioterapeuta)

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 0

Całkowita liczba ocen: 5

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (3)

Osoba towarzysząca

(5.0)
rok temu
Bardzo dziękuję Pani dr n.med. Bożenie za pomoc w ratowaniu życia syna. Za życzliwość, wsparcie, wiedzę o chorobie oraz dobre słowo.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
rok temu
Cenię Panią Doktor za profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Nie spotkałem się nigdy z odmową udzielenia pomocy, porady, nawet drogą nieoficjalną. Jest to wielka wartość – buduje to swoisty most oparty na zaufaniu do lekarza, rozbudza poczucie bezpieczeństwa w świadomości. Poza tym, od Pani Doktor bije wewnętrzne ciepło, które maluje się na twarzy. Może to wydawać się nieco ckliwe i naiwne, ale przy leczeniu takie drobnostki mają nieraz spore znaczenie.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
2 lata temu
Pani doktor jest osobą bardzo komunikatywną. Okazuje bardzo duże zainteresowanie pacjentem i szuka skutecznych rozwiązań. Rzeczowo odpowiada na pytania, szanuje prawa pacjenta i sprawia, że pacjent czuje się komfortowo w obecności Pani doktor. Bardzo szybka w działaniu i pomimo ogromnej ilości pacjentów emanuje spokojem i budzi nasze zaufanie. Ufam, że planowane leczenie odniesie pożądane skutki. Bardzo dziękuję.
Czytaj dalej

Wszystkie oceny (2)

Pacjent

(3.2)
4 lata temu

Osoba towarzysząca

(5.0)
6 lat temu