Skopiowane! KRS 0000358654 Menu

Konkurs na Placówkę i Lekarza przyjaznych pacjentom onkologicznym.

Projekt Onkomapa.pl jest realizowany od 2013 roku. Celem inicjatywy jest dostarczenie pacjentom informacji nt. placówek onkologicznych i lekarzy w Polsce. Onkomapa.pl jest wspólnym dziełem chorych na raka oraz osób im bliskich - ich oceny i doświadczenia są wskazówką dla innych, które z ośrodków onkologicznych dbają o wysoki poziom satysfakcji pacjentów. W portalu Onkomapa.pl zgromadziliśmy dotychczas ponad 120 ośrodków onkologicznych oraz 7300 nazwisk lekarzy i specjalistów zawodów medycznych. Pacjenci i osoby towarzyszące łącznie wystawili ponad 25 tys. ocen oraz pozostawili 12 tys. opinii opisujących wrażenia z kontaktu z lekarzem czy placówką medyczną.

W 2023 roku chcemy podsumować 10 lat istnienia portalu Onkomapa.pl i nagrodzić najlepiej ocenianych przez pacjentów placówki onkologiczne oraz lekarzy.

Głosowanie będzie możliwe do 30 kwietnia 2023. Podsumowanie zebranych głosów i ogłoszenie wyników odbędzie się na uroczystej gali w czerwcu 2023.

Głosowanie w konkursie odbywa się poprzez wystawienie oceny placówce onkologicznej lub lekarzowi, zgodnie z poniżej zamieszczonymi regulaminami. 

Patronat nad Konkursem objął Rzecznik Praw Pacjenta, Ogólnopolska Federacja Onkologiczna oraz Fundacja MY Pacjenci.