Skopiowane! KRS 0000358654 Menu
4.0
(5 ocen)

lek. Artur Gębski

onkolog kliniczny

100% pacjentów poleca tego lekarza

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 5

pokaż więcej

Ten lekarz pracuje w:

ul. Artwińskiego 3, Kielce

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (3)

Pacjent

(5.0)
4 dni temu
Pragnę skierować ogromne podziękowanie dla Pana Dr. A. Gębskiego za skuteczne prowadzenie mojego leczenia w ŚCO. Aktualnie jestem po zakończeniu chemioterapii. Jestem pod wrażeniem kompetencji, elokwencji jak i cierpliwości Pana Doktora. Na co zwróciłam uwagę to to, że Pan Dr za każdym razem wszystko dokładnie analizował i dokumentację i wyniki badań. Mimo tak wielu pacjentów i tempa pracy nigdy nie odczułam, że nie ma czasu odpowiedzieć na moje pytania czy, że się śpieszy itp. Zawsze czułam się komfortowo i że jestem partnerem w rozmowie. Nie mam zastrzeżeń i z czystym sumieniem polecam z Dr. Gębskiego.
Czytaj dalej

Pacjent

(1.3)
6 lat temu
lekarz, który niechętnie lub w wymuszony sposób odpowiada na zadawane pytania.Mam wrażenie, że ciągle mu się spieszy "aby dalej"O skierowanie na perukę prosiłam 3 razy. Wreszcie, jak powiedziałam, że już chodzę w peruce, dopiero mi dał. Osobiście nie poleciłabym go nikomu
Czytaj dalej

Pacjent

(4.2)
8 lat temu
Pacjent pod opieką pana doktora czuje się bezpiecznie. Ogromna ilość pacjentów a także różne ograniczenia NFZ a także dyrekcji, nie sprzyjają pełnemu wykorzystaniu swoich umiejętności i wiedzy pana doktora. Jest to moje osobiste odczucie, bo doktor nigdy nie dał mi powodu takiego myślenia. Wystarczy podejść na onkologie, na Oddział dzienny chemioterapii,popatrzeć na tłumy w kolejkach, żeby zrozumieć, że przy takiej obsadzie lekarskiej, nawet ten wspaniały sprzęt diagnostyczny nic nie daje. Powinno się pomóc tym dobrym lekarzom onkologom w ratowaniu nam zycia. Na ostatniej wizycie widziałam, że Pan doktor jest zmęczony, a mimo to poświęcił mi dużo czasu domyślając się, że ta rozmowa znaczy dla mnie wiecej niż leki.
Czytaj dalej

Wszystkie oceny (2)

Pacjent

(5.0)
5 lat temu

Pacjent

(4.7)
6 lat temu