Skopiowane! KRS 0000358654 Menu

Zagłosuj w konkursie na szpital i lekarza dziesięciolecia

Dowiedz się więcej o konkursie
4.1
(4 oceny)

lek. med. Michał Szymański

urolog

100% pacjentów poleca tego lekarza

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 4

pokaż więcej

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (3)

Pacjent

(5.0)
11 miesięcy temu
Pierwszy raz Dr M Szymański przyjął mnie w 2016 r - świetne decyzję i leczenie. Natomiast ostatnio w 2021r decyzją o zrobieniu TK I leczenie docelowe trwa w onkologii na Ursynowie. Nie poddaje się. Życie trzeba przeżyć, by o życiu mówić, ale jeśli chodzi o zdrowie, prawdziwe i szczere podejście lekarza do pacjenta to jest to prawdziwe oblicze dr M. Szymańskiego. Dziękuję Panie doktorze co Pan zrobił dla mnie w czasie pandemii. Serdecznie pozdrawiam i też życzę duuuuzo zdrowia. Szczęśliwego Nowego Roku 2022 i kolejnych też.
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(5.0)
rok temu
Wspaniały człowiek i lekarz, wybitny specjalista. Mąż od lat leczy się u p. doktora, zawdzięczamy mu zdrowie i życie, czujemy się bezpieczni pod jego opieką. Zawsze można liczyć na trafną diagnozę i pomoc. Pozdrawiamy p. doktora.
Czytaj dalej

Pacjent

(1.5)
4 lata temu
W Centrum Onkologii leczę się od 2011 r.Regularnie co 6 m-cy poddaję się cystoskopii, tym razem trafiłem na dr-a Szymańskiego i miałem okazję poznać Jego styl pracy. Żadnego zainteresowania pacjentem, wykonuje badanie błyskawicznie nie przerywając nawet prywatnego dialogu z pielęgniarką.Pytanie moje o ewent. konieczność kontynuacji leczenia, zbywa odsyłając mnie do urologa w rejonie a przecież ten rodzaj terapii zlecono mi w Centr. Onkologii. Imponujące C.V. i co z tego. Nie poleciłbym nikomu
Czytaj dalej

Wszystkie oceny (1)

Osoba towarzysząca

(5.0)
rok temu