Menu
Aktualne informacje o dostępie do świadczeń zdrowotnych w sytuacji epidemiologicznej znajdują się na stronach ośrodków.
3.8
(32 oceny)

lek. Michał Wiśniewski

onkolog kliniczny

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 32

pokaż więcej

Ten lekarz pracuje w:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (14)

Osoba towarzysząca

(5.0)
8 miesięcy temu
Pan dr n. med. Michał Wiśniewski to onkolog europejskiej klasy. Dysponuje olbrzymią wiedzą, zaproponował nowatorskie podejście, które sprawdziło się w 100 procentach. Reaguje od razu na zgłaszane dolegliwości. Zawsze odbiera telefon, choć jest bardzo zapracowany. Polecamy tego lekarza, dzięki niemu mąż żyje!
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(1.0)
rok temu
Dzisiaj mija tydzień, jak dr n.med. Michał Wiśniewski, ”skasował” mojego męża Zbigniewa jako pacjenta Centrum Onkologicznego i odebrał mu tym samym wolę walki o zdrowie i życie. Pan Doktor słynie z tego, że nie odpowiada na pytania, a tylko tępo wpatruje się w monitor komputera, nie podnosząc nawet wzroku na pacjenta. Pytanie ma zawsze tylko jedno: „Jak się Pan czuje?” – to wszystko. Stan mojego męża pogorszył się na tyle, że nie mógł już otrzymać chemii, ale szukał ratunku i otuchy zadając dwa pytania: „Czy jakaś recepta będzie? oraz: „To kiedy następna wizyta?” Jakże prosto i łatwo odpowiedzieć na takie pytanie i dać pacjentowi nadzieję. Ale trzeba być najpierw CZŁOWIEKIEM, a dopiero potem LEKARZEM, by to potrafić, same tytuły nie wystarczą. Lekarz z powołania nigdy nie opuści swojego pacjenta, nie obedrze z nadziei. Panie Dyrektorze – Prof. Kowalewski, Pański pracownik Michał Wiśniewski nie przynosi chluby Pańskiemu szpitalowi nr 1 w Polsce, który kieruje się mottem „JESTEŚMY DLA PACJENTA”. Robię ten wpis po to, by pacjenci, jak to tylko możliwe, unikali wizyt w gabinecie 78 u dr Wiśniewskiego, Helena Januszewska 08.12.2020.
Czytaj dalej

Pacjent

(1.0)
rok temu
odradzam jeśli nie chcecie się zrazić. Ten człowiek-bo nie nazwę go lekarzem, potraktował nas jakby łaskę robił ze zleci chemioterapię. Zachowuję się jakby siedział w gabinecie na siłę. Pokazuję swoje niezadowolenie. Chorzy,których spotyka tak poważna sytuacja życiowa, nie maja zbyt wiele do powiedzenia.nie można zadac pytania.W naszej obecności ze swojego niezadowolenia darł przed naszymi oczami kartki.jak się okazało chemia która była zlecona była błędem. Mieliśmy wątpliwość, zabralismy tkankę do badania przez inny zakład patomorfologii gdzie okazało się że RCO popełniło błąd w diagnozie!siostra miała dostać nie odpowiednią chemię!na czas się wycofalismy. Mimo naszych obaw i wątpliwości które sugerowaliśmy temu człowiekowi on nie próbował nas nawet wysłuchać. Powiedział że następnym razem on może wcale chemii siostrze nie dać.Na szczęście wyszłyśmy. Chemia zostala ustalona przez Gdańsk. I tylko tam otrzymalismy pomoc.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (18)

Osoba towarzysząca

(5.0)
6 miesięcy temu

Pacjent

(3.5)
rok temu

Osoba towarzysząca

(1.5)
rok temu
Pokaż więcej