Rak
Menu
4.0
(2 oceny)
z ostatnich 365 dni

Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii

Al. Wojska Polskiego 37, Olsztyn

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 2

Całkowita liczba ocen: 202

pokaż więcej

Więcej informacji

Informacja szpitala: tel. 89 539-84-28

W szpitalu działa:

  • Oddział Kliniczny Onkologii i Immunoonkologii z Ośrodkiem Dziennym Terapii Onkologicznej - Prowadzi leczenie systemowe nowotworów złośliwych, stosując chemioterapię, leczenie hormonalne i wspomagające oraz nowoczesne terapie celowane w skojarzeniu z chemioterapią i radioterapią. Bierze też udział w międzynarodowych badaniach klinicznych.
  • Oddział Kliniczny Hematologii - Powstał w 2012 roku i dysponuje 21 miejscami dla pacjentów, w tym dwoma łóżkami pobytu dziennego. Zajmuje się nowoczesną diagnostyką ostrych białaczek i chłoniaków, opartą na badaniach immunologicznych, cytogenetycznych i molekularnych oraz leczeniem chorób onkohematologicznych. Pacjenci mają możliwość uczestniczenia w badaniach klinicznych.
  • Oddział Kliniczny Chirurgii Onkologicznej - Dysponuje 38 łóżkami w salach 2 i 3 osobowych z węzłami sanitarnymi i TV. Specjalizuje się w leczeniu raka piersi (wykonuje operacje oszczędzające), nowotworów przewodu pokarmowego (m.in. raka żołądka, trzustki, wątroby, jelita grubego i przełyku); nowotworów tkanek miękkich, gruczołów dokrewnych, skóry (w tym czerniaki), a także guzów ślinianek, wargi dolnej, nosa i małżowiny usznej; nowotworów układu moczowo-płciowego (rak nerki, pęcherza moczowego, jąder i prącia), nowotworów tarczycy i nadnercza. Zajmuje się też leczeniem chirurgicznym przepuklin brzusznych oraz stosuje pełnoprofilowe leczenie żywieniowe dojelitowe i pozajelitowe pacjentów niedożywionych i wyniszczonych przez chorobę nowotworową.
  • Oddział Ginekologiczny i Ginekologii Onkologicznej - Przeprowadza operacje nowotworów narządów płciowych kobiety: raka trzonu macicy, raka szyjki macicy, raka sromu z wykorzystaniem nowoczesnej metody oznaczenia węzła wartownika.
  • Oddział Kliniczny Radioterapii

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (8)

Pacjent

(2.5)
4 lata temu
procedura przeprowadzana jest prawidłowo ale tu chodzi o żywego człowieka a pacjent ma wrażenie że przeszkadza w prawidłowym prowadzeniu placówki . Pielęgniarki martwią się czy prześcieradło jest czyste a pacjent niech sobie radzi sam i ciągłe powtarzanie pacjentowi, że " bo będą krzyczeć" ale kto i na kogo? ważne jest iso a nie pacjent
Czytaj dalej

Pacjent

(4.7)
4 lata temu
Jestem bardzo zadowolona z opieki na oddziale. Panuje tam ciepła i życzliwa atmosfera. Panie Położne bardzo troskliwie się mną zajmowały. Lekarz Prowadzący stale do mnie zaglądał i dbał, żeby wszystko było jak należy. Bardzo ważne dla mnie, że otrzymałam tyle środków przeciwbólowych, ile potrzebowałam. A przede wszystkim, ŻE BYŁO PO LUDZKU.
Czytaj dalej

Pacjent

(1.9)
4 lata temu
Wielki negatyw dla personelu pomocniczego (pielęgniarki)olewają pacjenta:po wypisie mimo że prosiłem o wyjęcie igły z żyły pani pielęgniarka zasugerowała żebym sam sobie ją usunął po interwencji u lekarza z wielkim oburzeniem usunęła wkutą igłę skomentowała ta pani tak-do zobaczenia następnym razem na moim oddziale
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (194)

Pacjent

(3.8)
3 miesiące temu

Pacjent

(4.3)
5 miesięcy temu

Pacjent

(1.5)
rok temu
Pokaż więcej