Skopiowane! KRS 0000358654 Menu
3.8
(184 oceny)

Tarnowski Ośrodek Onkologiczny - Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza

ul. Lwowska 178A, Tarnów

88% pacjentów poleca tę placówkę

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 184

pokaż więcej

Więcej informacji

Centrala: 48 14 631 50 00

W zakresie onkologii w szpitalu działa:

  • Oddział Chirurgii Onkologicznej - Przeprowadza operacje nowotworów przewodu pokarmowego (metodą laparoskopową), nowotworów piersi (m.in. operacje radykalne i oszczędzające), nowotworów skóry, nowotworów układu chłonnego, nowotworów tkanek miękkich, nowotworów układu endokrynnego.
  • Oddział Onkologii Klinicznej z Pododdziałem Chemioterapii - Prowadzi leczenie pacjentów z nowotworami złośliwymi (guzami litymi i nowotworami onkohematologicznymi) oraz leczenie powikłań po terapii onkologicznej. Leczenie odbywa się w trybie hospitalizacji lub w trybie jednodniowym. Pacjenci mają też możliwość brania udziału w badaniach klinicznych.
  • Oddział Ginekologiczno-Położniczy z Onkologią Ginekologiczną
  • Oddział Radioterapii

Programy lekowe realizowane w placówce

  • Program lekowy - leczenie raka piersi

Personel medyczny

Pokaż personel wg. specjalizacji:

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (18)

Osoba towarzysząca

(5.0)
19 dni temu
Personel bardzo miły i cierpliwy dla pacjentów.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
rok temu
Korzystałem z zabiegów w Zakładzie Radioterapii, gdzie jak zauważyłem, każdy pacjent jest życzliwie traktowany przez zespół pracujących tu osób. W moim przypadku lekarz prowadzący Pan Krzysztof Olearski dokładnie zapoznał się z wynikami moich poprzednich badań i podjął decyzję co do sposobu leczenia, wyjaśnił kiedy i dlaczego będą prowadzone zabiegi. Organizacja naświetleń została dostosowana do moich możliwości dojazdowych i czasowych. Informacje jak się zachować, jak postępować w trakcie i po zabiegach zostały mi wyczerpująco przedstawione przez Panie pielęgniarki oraz Panie i Panów techników - i co najważniejsze wszystkich interesowało moje zdrowie i samopoczucie.
Czytaj dalej

Pacjent

(4.8)
rok temu
Szpital w Tarnowie był pierwszym gdzie rozpoczęto moje leczenie. Ogrom przerażenia szybko zaczął znikać i dzięki personelowi na każdym poziomie udało mi się przetrwać ten trudny okres. Lekarze, którzy opiekowali się mną na bieżąco informowali mnie o przebiegu leczenia, a nie wymuszony uśmiech i dobro też czyniło cuda!
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (166)

Pacjent

(2.2)
2 lata temu

Pacjent

(5.0)
2 lata temu

Pacjent

(5.0)
3 lata temu
Pokaż więcej