Skopiowane! KRS 0000358654 Menu

Zagłosuj w konkursie na szpital i lekarza dziesięciolecia

Dowiedz się więcej o konkursie
5.0
(26 ocen)

lek. Paweł Pikiel

chirurg onkologiczny, chirurg

100% pacjentów poleca tego lekarza

Oceny szczegółowe

Całkowita liczba ocen: 26

pokaż więcej

Ten lekarz pracuje w:

ul. Powstania Styczniowego 1, Gdynia

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (17)

Osoba towarzysząca

(5.0)
rok temu
Najcudowniejszy z lekarzy jakich znam!!! Profesjonalny, z ogromną wiedzą, empatyczny, troskliwy, sympatyczny, ciepły człowiek! Prawdziwy lekarz z powołania! Uratował życie mojej Mamie i już zawsze będę Jemu za to wdzieczna <3
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
rok temu
Cudowny Lekarz! Przyszłam do niego z wyrokiem śmierci, jak się wtedy czułam, a Pan Doktor od razu przystąpił do działania. W ekpresowym tempie przeprowadzone badania, zapisy, wyniki, przyjęcie do szpitala. Dzięki szybkiej reakcji jestem zdrowa i szczęśliwa. Polecam Pana Doktora całym sercem. Kompetentny, ciepły, zainteresowany osobą, a nie tylko znudzony kolejnym "przypadkiem".
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
rok temu
Już trzeci raz trafiłam do dr Pawła Pikiela. Mam jak najlepsze zdanie o doktorze. Tak się złożyło, że tym razem musiałam dłużej poleżeć na oddziale i proszę mi wierzyć, że do dziś nie ma słów jak doktor się starał, często przychodził interesując się moim stanem, mówił jak mam postępować, pytał o każdy szczegół mojego samopoczucia. Wiem, że również w dni wolne od pracy dzwonił do lekarza dyżurującego i konsultował w mojej sprawie. Po przyjściu do pracy z samego rana już był w mojej sali i pytał jak się czuję. Nie będę opisywała szczegółów, natomiast chcę powiedzieć, że to najlepszy lekarz jakiego znam. Ufam Mu w stu procentach i wiem, że zrobi wszystko, by wyprowadzić pacjenta z dołka psych., jak i z choroby jeśli tylko może. Bardzo, bardzo dziękuję panu za cierpliwość, pomoc, zainteresowanie, leczenie, a przede wszystkim widać, że jest to człowiek, który lubi ludzi. Polecam pana doktora z czystym sumieniem wszystkim, którzy w trudnych chwilach wątpią, czy jest ktoś, kto im pomoże. Tak, dr Pikiel jest po prostu fantastyczny!!! Aleksandra B.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Wszystkie oceny (9)

Pacjent

(5.0)
rok temu

Pacjent

(5.0)
rok temu

Pacjent

(5.0)
5 lat temu
Pokaż więcej