Menu
3.2
(6 ocen)

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Krakowie

ul. Garncarska 11, Kraków

Więcej informacji

tel. centrala 12 634 80 00
Koordynator Leczenia Onkologicznego tel. 12 63 48 478
e-mail: z5pakiet@cyfronet.pl

W Centrum Onkologii funkcjonuje:

Klinika Chirurgii Onkologicznej

Zajmuje się leczeniem chirurgicznym nowotworów litych, takich jak rak piersi, przewodu pokarmowego, nowotwory głowy i szyi, skóry, tkanek miękkich i układu moczowego. Wykonuje też małe zabiegi operacyjne w ramach pobytów jednodniowych. Stosuje nowe technologie, takie jak biopsja węzła wartowniczego, ultrasonografia śródoperacyjna.

Klinika Ginekologii Onkologicznej

Prowadzi kompleksowe leczenie nowotworów narządu rodnego, w tym leczenie chirurgiczne, teleradioterapię i brachyterapię, a także leczenie systemowe i skojarzone.

Klinika Nowotworów Układowych i Uogólnionych

Zajmuje się prowadzeniem międzynarodowych badań klinicznych, głównie u chorych na raka piersi, a także u pacjentów z czerniakiem, rakiem płuc, jelita grubego i rakiem jajnika.

Klinika Onkologii

Prowadzi radioterapię nowotworów o różnej lokalizacji

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 6

Całkowita liczba ocen: 224

pokaż więcej

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (31)

Pacjent

(4.2)
rok temu
Mogę powiedzieć, że placówka cały czas podnosi standard w każdym aspekcie swojej działalności. Począwszy od warunków lokalowych, sanitarnych a na obsłudze personelu lekarskiego i pielęgniarskiego skończywszy. Nie musiałam długo czekać na operacje, a miałam ich dwie. Wszystko było zgodnie ze standardami leczenia. Badania kontrolne w poradni w/g klucza już od prawie 5-ciu lat. Fakt,że duży "przemiał" ale to i tak sobie z tym "nawałem" jakoś radzą.
Czytaj dalej

Pacjent

(4.2)
rok temu
jestem zadowolona z opieki w tej placówce
Czytaj dalej

Pacjent

(2.0)
rok temu
Jeżeli ktoś ma dobre rokowania to może tym lekarzom jeszcze się chce angażować,ale jeżeli rokowania są złe to pacjent jest skazany sam na siebie.Totalny brak intymności,sekretarki przekazują pacjentowi informację,recepty itd. na ciasnych korytarzach, pomiędzy wieloma innymi cierpiącymi chorymi.Wśród tej wrzawy połowę wiadomości do chorego nawet nie dociera,bo nie jest w stanie usłyszeć co ta sekretarka mówi,dopytać się też ciężko bo wybuchają agresją.Na oddziałach szpitalnych jest o wiele milsza atmosfera ale na Przychodni poprostu człowiekowi odniechciewa się leczyć!!!I największym minusem jak dla mnie jest w tym ośrodku-BRAK LEKARZA PROWADZĄCEGO.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Oceny (193)

Osoba towarzysząca

(2.0)
13 dni temu

Osoba towarzysząca

(2.6)
miesiąc temu

Pacjent

(3.9)
8 miesięcy temu
Pokaż więcej